Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

TYLKO U NAS: Jan Tomaszewski o wyborze Brzęczka: Boniek wie, co robi

12.07.2018 11:57
xxx sport

Jerzy Brzęczek został wybrany nowym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. W rozmowie z Radiem ZET, Jan Tomaszewski wyjaśnił, że Zbigniew Boniek zna się na rzeczy i trzeba zaufać jego decyzji.

Jan Tomaszewski

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W czwartek przed południem Polską wstrząsnęła informacja o wyborze nowego trenera reprezentacji Polski. Kiedy większość ekspertów i kibiców spodziewała się, że następcą Adama Nawałki będzie trener zza granicy, PZPN zaskoczył wszystkich i niespodziewanie postawił na Jerzego Brzęczka. Zdaniem Jana Tomaszewskiego trzeba zaufać Zbigniewowi Bońkowi.

- Jeśli to jest decyzja Zbigniewa Bońka, to w pełni ją popieram. Pięć lat temu Boniek zaskoczył wszystkich wybraniem Adama Nawałki i przeżyliśmy wspaniałe chwile, nie wliczając ostatniego występu mundialu - mówił były reprezentant Polski.

- Zbigniew Boniek jest najwybitniejszym prezesem PZPN w historii. Załatwił nam organizację wielu imprez i wie, co robi. W tym momencie jest najwybitniejszym fachowcem w Polsce i jeśli on tak zadecydował, to w pełni popieram jego decyzję - zakończył.

Do tej pory Jerzy Brzęczek prowadził Wisłę Płock, która w minionym sezonie była rewelacją ekstraklasy.

RadioZET.pl/MW

Oceń