Zamknij

Diego Maradona zasłabł na trybunach. Argentyńczyk uspokaja [WIDEO]

Dominik Gołdyn
27.06.2018 09:25
Diego Maradona
fot. Twitter screen

Słynny przed laty argentyński piłkarz, 57-letni Diego Maradona potrzebował pomocy medycznej po meczu jego reprezentacji z Nigerią w mistrzostwach świata. Jednocześnie w miejscowych mediach zaprzeczył, że trafił do szpitala.

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

W Sankt Petersburgu Argentyna wygrała z Nigerią 2:1, a bramkę na wagę awansu do 1/8 finału strzelił Marcos Rojo w 86. minucie.

Maradona w szpitalu? 

W portalach społecznościowych pojawił się krótki film, na którym widać jak mężczyzna pomaga w opuszczeniu miejsca na trybunach Maradonie. Według gazety "La Nacion", okazało się, że znakomity piłkarz wkrótce otrzymał pomoc medyczną z powodu niskiego ciśnienia krwi. Później opuścił stadion, nie było konieczności hospitalizacji, co podkreślał też sam Maradona, tym samym zaprzeczając niektórym informacjom medialnym.

W przeszłości Maradona, mistrz świata z 1986 roku, miał rozmaite problemy zdrowotne. Podczas transmisji z meczów Argentyny na rosyjskim mundialu kamery telewizyjne często pokazują tego byłego selekcjonera "Albicelstes" i jego zmienne reakcje na wydarzenia boiskowe.

Zobacz także

W 1/8 finału Argentyna zagra z Francją. Zobacz podział pozostałych spotkań

RadioZET.pl/PAP/DG