Tego nie pokazały kamery! Gdy Chorwaci się cieszyli, Anglicy chcieli strzelić im gola [WIDEO]

Andreas Nicolaides
13.07.2018 14:20

Gdy w dogrywce meczu Chorwacja - Anglia piłkarze z Bałkanów wyszli na prowadzenie, długo to celebrowali. Wykorzystać sytuację chcieli Anglicy i natychmiast wznowili grę ze środka boiska.

Mundial 2018: Kiedy odbędzie się finał MŚ 2018? O której godzinie?

W 109. minucie gola na 2:1 zdobył Mario Mandzukić. Wszyscy piłkarze wraz z nim wybiegli za murawę i cieszyli się z prowadzenia. W bramce został tylko Daniel Subasić. Anglicy szybko wzięli piłkę i wznowili grę ze środka. Ich atak przerwał jednak sędzia Cunet Cakir. Zgodnie z przepisami, aby rozpocząć grę, piłkarze obu drużyn muszą być na swoich połowach. Poza tym sygnał do wznowienia gry daje gwizdkiem arbiter.

Anglicy ostatecznie przegrali mecz 1:2 i nie awansowali do finału. W sobotę zagrają o 3. miejsce z reprezentacją Belgii.