Adam Nawałka: Błędy personalne, o to mam do siebie największe pretensje

Andreas Nicolaides
03.07.2018 12:52
Adam Nawałka
fot. PAP/EPA

Adam Nawałka we wtorek ogłosił, że odchodzi z reprezentacji Polski. - Błędy personalne, o to mam do siebie największe pretensje - przyznał szczerze na konferencji prasowej.

Największe sukcesy Adama Nawałki w reprezentacji Polski

- Największy zarzut? Personalia. Nie trafiłem ze składem, trzeba to sobie jasno powiedzieć. Byliśmy w trudnej sytuacji personalnej, wielu zawodników miało kłopoty zdrowotne, problemy z grą. Zawodników chcę jednak pochwalić za postawę. Od pierwszego dnia zgrupowania, a nawet od pierwszego dnia po awansie, wszyscy byli w gotowości - powiedział Nawałka.

Polska na MŚ 2018 w Rosji przegrała da pierwsze mecz z Senegalem i Kolumbią i straciła szanse na wyjście z grupy. Na koniec wygrała tzw. mecz o honor z Japonią.

Adam Nawałka odchodzi z reprezentacji Polski

- Pierwszy mecz, który był kluczowy, to były błędy personalne. O to mam do siebie największe pretensje - stwierdził jasno Nawałka.

- Każdy dzień z kadrą był fantastyczny. Tak do tego podchodziłem. Co dalej? Dokończę raport, potem dwa tygodnie odpoczynku i dopiero będę myślał, co będzie dalej - powiedział odnośnie swojej przyszłości.

RadioZET.pl/AN