Zamknij

Adam Nawałka oddał się do dyspozycji zarządu PZPN

Krzysztof Sobczak
25.06.2018 12:00
Adam Nawałka oddał się do dyspozycji PZPN
fot. PAP

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka oddał się do dyspozycji zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Trener nie chciał jednoznacznie odpowiedzieć, czy po mundialu chciałby dalej pracować z tą kadrą.

Zagłosuj

Czy Adam Nawałka powinien pozostać na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski?

Liczba głosów:

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

- Nie chcę na gorąco podejmować decyzji. Mam umowę do końca mundialu i oddaję się do dyspozycji zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezesa Zbigniewa Bońka - zapowiedział selekcjoner Adam Nawałka na specjalnie zwołanej konferencji prasowej po klęsce z Kolumbią. Potem jednak użył słów, które zabrzmiały jak podsumowanie i pożegnanie.

- Przez te ponad cztery lata nie było chwili zwątpienia w to, co robimy. To był bardzo wartościowy czas, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach. Mam satysfakcję, że mogłem pracować z tymi piłkarzami, mobilizować ich. Przede mną bardzo długo nie byliśmy na wielkim turnieju, nasza praca nie poszła więc na marne, bo podnieśliśmy poziom tej ekipy - dodał szkoleniowiec.

Polska - Japonia: Pożegnanie z MŚ 2018

Podopiecznych Adama Nawałki, który objął drużynę narodową 1 listopada 2013 roku, czeka jeszcze mecz o honor na MŚ 2018 z Japonią. Dopiero po powrocie do kraju selekcjoner i zarząd podejmą decyzję o dalszej współpracy bądź zakończeniu tego etapu w reprezentacji Polski.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS