Magiczne zdjęcie Szaranowicza i Stocha. ''Niektóre zdjęcia mówią same za siebie'' [FOTO]

Dominik Gołdyn
18.02.2018 13:23
Magiczne zdjęcie Szaranowicza i Stocha. ''Niektóre zdjęcia mówią same za siebie'' [FOTO]
fot. PAP/East News/Kamil Piklikiewicz

Wspólne zdjęcie Włodzimierza Szaranowicza i Kamila Stocha poruszyło wielu internautów. Fotografia została wykonana kilka dni przed olimpijskim konkursem na dużej skoczni w Pjongczang. ''Niektóre zdjęcia mówią same za siebie'' - napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polscy skoczkowie, kibice i dziennikarze liczyli na olimpijskie medale w konkursie na normalnej skoczni. Loteryjne warunki i kontrowersyjne decyzje sędziów sprawiły, że czwarte miejsce Kamila Stocha i piąte miejsce Stefana Huli przyjęto z wielkim rozczarowaniem i niedosytem. 

Stefan Horngacher i zawodnicy starali się nie myśleć o pechowych zawodach i koncentrować się na nadchodzącym konkursie. Sztab szkoleniowy postanowił zorganizować we wtorek spotkanie polskich skoczków z dziennikarzami.

IO 2018 PJONGCZANG - TERMINARZ, PROGRAM

Z Kamilem Stochem udało się porozmawiać Włodzimierzowi Szaranowiczowi, jednemu z najwybitniejszych polskich komentatorów. - Kamil zresetował swój umysł i myśli o tym, co będzie dalej. Rozmawialiśmy też o okolicznościach konkursu na normalnej skoczni, które były trudne i nie do końca obiektywne - zdradził.

Zobacz także

Zdjęcie z rozmowy Włodzimierza Szaranowicza i Kamila Stocha zyskało ogromną popularność w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/TVP/Twitter/DG