15. dzień IO 2018: Panczeniści bez medalu, znamy finalistów w hokeju

Andreas Nicolaides
23.02.2018 15:30
Sebastian Kłosiński

15. dzień igrzysk olimpijskich 2018 Pjongczang za nami. Dziś emocjonowaliśmy się zmaganiami panczenistów, ale niestety - zgodnie z przewidywaniami - żaden z biało-czerwonych nawet nie zbliżył się do medalu. Ciekawie było za to w rywalizacji hokeistów, zwłaszcza w drugim półfinale, gdzie Kanada sensacyjnie przegrała z Niemcami.

15:34

Tym akcentem kończymy dzisiejszą relację. Zapraszamy na jutro!

15:33

Koniec! Niemcy sensacyjnym finalistą igrzysk olimpijskich! Kanada przegrywa 3:4 i zagra tylko o 3. miejsce.

15:15

4:3! Kanada traci już tylko jedną bramkę do Niemiec! Bardzo ciekawa końcówka!

15:09

Curling. Koreanki w finale! W 1/2 pokonały Japonki 7:6!

15:08

Kanada powoli odrabia straty. Przegrywa już "tylko" 2:4.

14:47

Przed nami ostatnia tercja półfinałowego meczu hokeistów. Niemcy sensacyjnie prowadzą z Kanadą aż 4:1.

14:37

Szwedki pokonały Brytyjki 10:5 i awansowały do finału w curlingi. Trwa jeszcze drugi półfinał. Koreanki prowadzą 7:6 z Japonkami.

14:28

Hokej na lodzie. Niemcy prowadzą z Kanadą aż 4:1!

14:12

Trwa półfinałowy mecz kobiet w curlingu. Szwedki prowadzą z Brytyjkami 8:5.

13:42

Trwa drugi mecz półfinałowy w hokeju na lodzie. Niemcy prowadzą z Kanadą 1:0.

13:33

Koniec zmagań biathlonistów! Złoto dla Szwecji! Drugie miejsce wywalczyli Norwegowie, trzecie - Niemcy.

13:11

Zmiany w zmaganiach biathlonistów. Na prowadzeniu Norwegia. Za Skandynawami jest Austria i Francja.

12:37

Trwa rywalizacja mężczyzn w biathlonie w sztafecie 4x7,5 km Na prowadzeniu Niemcy przed Słowakami i Norwegami.

12:26

Sebastian Kłosiński był 17., Konrad Niedźwiedzki - 23., a Piotr Michalski - 31.

12:26

Na jakich pozycjach uplasowali się Polacy?

12:25

Srebro dla Norwega Havarda Lorentzena, brąz dla Koreańczyka Kim Tae-Yuna.

12:25

Złotym medalistą olimpijskim na 1000 metrów został Holender Kjeld Nuis z czasem 1:07.95!

12:12

Liderem jest Norweg Havard Lorentzen z czasem 1:07.99.

12:11

Konrad Niedźwiedzki z czasem 1:10.026. Zajmuje w chwili obecnej dopiero 19. miejsce.

11:28

Sebastian Kłosiński zalicza teraz bardzo dobry przejazd. Czas 1:09.59 daje mu w tej chwili trzecie miejsce.

11:23

Za nami przejazd Piotra Michalskiego. Niestety dociera do mety z 11. czasem.

11:18

W rywalizacji panczenistów prowadzi Koreańczyk Cha Min Kyu z czasem 1:09.27.

11:04

Tymczasem rosyjscy hokeiści meldują się w finale. W meczu 1/2 pokonali Czechów 3:0.

11:03

Czekamy na wyścigi z udziałem Polaków. Pojadą dziś: Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński i Piotr Michalski.

11:02

Rozpoczęła się rywalizacja panczenistów na 100 metrów.

10:48

Cztery minuty do końca meczu hokeja na lodzie. Rosjanie prowadzą z Czechami 2:0 i są bliscy awansu do finału.

10:21

Curling. Koniec meczu! Szwajcaria pokonuje Kanadę 7:5 i zdobywa brązowy medal IO.

10:08

Trwa 10. end w meczu curlinga o brązowy medal igrzysk olimpijskich. Szwajcarzy prowadzą z Kanadyjczykami 7:5

10:05

Polskę w tej konkurencji reprezentować będą: Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński i Piotr Michalski.

10:04

Na godz. 11.00 zaplanowano start panczenistów na 1000 metrów.

09:47

Tymczasem rosyjscy hokeiści prowadzą z Czechami już 2:0.

09:30

Trwa także mecz o 3. miejsce w curlingu. W siódmym endzie Szwajcarzy prowadzą ze Kanadyjczykami 4:3.

09:29

Trwa druga tercja półfinałowego meczu hokeja na lodzie pomiędzy Czechami a Rosjanami. Póki co jest 0:0.

09:26

Zaczynamy od informacji, że 15-letnia Alina Zagitowa z Rosji zdobyła złoty medal w olimpijskiej rywalizacji solistek w łyżwiarstwie figurowym.