11. dzień IO 2018: Niespodzianki nie było, panczeniści bez medali

19.02.2018 13:00

Za nami rywalizacja panczenistów w sprincie na 500 metrów i drużynowy wyścig kobiet. Niestety znów bez medali dla reprezentantów Polski. Zawiodły zwłaszcza panie, które zajęły w eliminacjach ostatnie miejsce.

IO 2018 PJONGCZANG - TERMINARZ, PROGRAM

13:49

Na tym kończymy całodniową relację z dzisiejszego dnia i pasjonujemy się skokami. Zapraszamy na jutro.

13:48

Rywalizacja panczenistów w sprincie za nami. Złoto zdobył Norweg Havard Lorentzen, srebro Koreańczyk Cha Min-kyu, a brąz Chinczyk Gao Tingyu.

13:32

35.02 - to czas Artura Wasia. Jest dopiero siódmy. To oznacza, że medalu nie będzie.

13:29

Pora na Artura Wasia!

13:29

M.K. Cha teraz pobił rekord olimpijski! 34.42! On Koreańczyk jest nowym liderem!

13:24

Chińczyk Gao osiąga teraz czas 34.65! To może dać mu medal.

13:21

35.64 to jest dopiero 19. wynik. Polak wyraźnie nie jest zadowolony ze swojego startu.

13:20

Jak poradzi sobie Piotr Michalski?

13:11

Co za pech naszego zawodnika! Przewrócił się na samym starcie!

13:10

Czas na Artura Nogala!

13:09

14 łyżwiarzy za nami. prowadzi Japończyk Hasegawa z wynikiem 35.08.

13:00

W sprincie panczenistów wystartuje nie tylko Waś. Zobaczymy też Artura Nogala i Piotra Michalskiego.

12:52

Już za chwilę rywalizacja panczenistów w sprincie. Tutaj po cichu liczymy na medal - niespodziankę może sprawić zwłaszcza Artur Waś.

12:30

Tymczasem trwa seria próbna skoczków przed konkursem drużynowym.

12:19

Amerykanki dojechały z czwartym czasem, Polki z ósmym - najgorszym. Nie będzie walki o medal.

12:18

Niestety rozbiła się nasza drużyna. W tej chwili jedzie dopiero z siódmym czasem.

12:17

Początek słaby w wykonaniu Polek. Na półmetku mają dopiero piąty czas.

12:16

Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Bachledę-Curuś - ruszyły!

12:15

Czas na wyścig z udziałem reprezentantek Polski!

12:09

2:56.08 - to czas Japonek. Bardzo dobra próba. Świetnie pojechały też Chinki, które wykręciły 3:00.01.

12:05

A już za chwilę pojadę Chinki i Japonki.

12:05

2:55.61 - to czas Holenderek. Jadące z nimi Koreanki straciły do nich ponad 8 sekund.

12:04

Kapitalnie przed chwilą zaprezentowały się Holenderki, które ustanowiły nowy rekord olimpijski!

12:03

Rozpoczęła się rywalizacja panczenistek.

12:00

Wszystko już gotowe.

11:57

A relację ze skoków możesz śledzić POD TYM LINKIEM.

11:46

O godz. 12 wystartują nasze panczenistki.

11:11

W Pjongczangu trwają ceremonie medalowe. Aktualnie na podium najlepsi biathloniści w biegu masowym. Złoto zdobył Martin Fourcade.

10:22

Bardzo dobre wieści przed konkursem. Więcej TUTAJ.

09:50

My oczywiście czekamy dziś na konkurs drużynowy w skokach narciarskich. Stoch, Kot, Hula i Kubacki powinni bić się dziś o medale.

09:48

CAS wszczął już procedurę przeciwko niemu. Więcej TUTAJ.

09:37

Tymczasem podejrzany o doping reprezentant Olimpijczyków z Rosji Aleksandr Kruszelnicki, który wraz z żoną Anastazją Bryzgałową zdobył w Pjongczangu brązowy medal w rywalizacji par mieszanych w curlingu, opuścił wioskę olimpijską i czeka na wyniki badania próbki B.

09:35

Hokeistki z USA zagrają w finale turnieju olimpijskiego. W półfinale Amerykanki ograły Finlandię aż 5:0. O złoto powalczą z Kanadą lub Olimpijkami z Rosji.

09:33

Co wydarzyło się w nocy? Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew uzyskali 66,06 pkt i zajęli 14. miejsce w programie krótkim olimpijskiej rywalizacji par tanecznych w jeździe figurowej na lodzie w Pjongczangu. Kanadyjczycy Tessa Virtue i Scott Moir wynikiem 83,67 pobili rekord świata.