Zamknij

Polska - Węgry: GODZINA. Kiedy i o której mecz MŚ w piłce ręcznej?

23.01.2021 17:40
Polska - Węgry GODZINA
fot. PAP/EPA

Polska - Węgry: GODZINA, DATA. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się drugi mecz fazy zasadniczej MŚ w piłce ręcznej. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Węgry będzie dostępna na sport.radiozet.pl.

  • Mecz Polska - Węgry na MŚ w piłce ręcznej odbędzie się w sobotę o godz. 18.00
  • Będzie to drugie spotkanie biało-czerwonych w fazie zasadniczej MŚ w piłce ręcznej
  • Reprezentacja Polski walczy o awans do ćwierćfinału MŚ w piłce ręcznej 2021

MŚ w piłce ręcznej 2021 wkroczyły w drugą fazę. Stawką meczów jest teraz awans do ćwierćfinału turnieju. Polacy są w gronie drużyn, które wciąż mają szansę na awans do najlepszej ósemki. Aby nadal liczyć się w grze, muszą spotkanie z Węgrami wygrać.

W fazie grupowej MŚ w piłce ręcznej 2021 reprezentacja Polski spisała się nadzwyczaj dobrze. Na inaugurację biało-czerwoni pokonali Tunezję 30:28, później minimalnie przegrali z mistrzami Europy - Hiszpanami 26:27, a w ostatnim spotkaniu aż 33:23 ograli Brazylijczyków.

Polska - Węgry: GODZINA, DATA. Kiedy mecz MŚ w piłce ręcznej 2021?

Los chciał, że w fazie zasadniczej Polacy spotkali się z Niemcami, Węgrami i Urugwajem. Po starciu z ekipą z Ameryki Południowej przychodzi czas na mecz z Węgrami. Węgry to najlepsza drużyna fazy wstępnej grupy A. W trzech meczach drużyna ta odniosła trzy zwycięstwa - z Republiką Zielonego Przylądka 34:27, Urugwajem 44:18 i Niemcami 29:28.

ZOBACZ KONIECZNIE: MŚ w piłce ręcznej: Kiedy mecze Polaków w 2. rundzie? [TERMINARZ]

Mecz Polska - Węgry odbędzie się w sobotę, 23 stycznia, o godzinie 18.00. Relacja i wynik meczu Polska - Węgry na żywo na sport.radiozet.pl.