Zamknij

Polska - Tunezja: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz MŚ w piłce ręcznej?

15.01.2021 08:42
Polska - Tunezja Transmisja
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Polska - Tunezja TRANSMISJA: Przed nami pierwszy mecz MŚ w piłce ręcznej 2021 z udziałem reprezentacji Polski. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo. Transmisja meczu Polska - Tunezja będzie dostępna tylko stream online w internecie. Relacja i wynik na żywo na sport.radiozet.pl.

  • MŚ w piłce ręcznej 2021 transmitowane będą tylko online stream w internecie
  • Mecz Polska - Tunezja będzie można obejrzeć na kanale YouTube "IHF - Competitions"
  • Mecz Polska - Tunezja odbędzie się 15 stycznia o godz. 20.30

MŚ w piłce ręcznej 2021 rozpoczną się dla biało-czerwonych od starcia z teoretycznie słabszym rywalem. Aby jednak liczyć się w walce o awans do kolejne rundy, biało-czerwoni nie mogą zlekceważyć rywala. Zwycięstwo w tym starciu to bowiem dla naszej kadry obowiązek.

Oprócz Tunezji rywalami Polaków w grupie B MŚ w piłce ręcznej będą Hiszpanie i Brazylijczycy. Szczególnie trudne będzie starcie z aktualnymi mistrzami Europy. Najlepiej więc, by biało-czerwoni podeszli do niego w dobrych humorach, po zwycięstwie nad Tunezją.

MŚ w piłce ręcznej 2021: TABELA polskiej grupy. Grupa B - WYNIKI

Polska - Tunezja. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online

W meczu Polska - Tunezja kadra będzie musiała radzić sobie bez jednego ze swoich liderów. Z powodu kontuzji niezdolny do gry jest Kamil Syprzak. W składzie na Turniej w Egipcie znaleźli się za to m.in. Tomasz Gębala, Piotr Chrapkowski, Michał Daszek czy Arkadiusz Moryto.

Transmisja meczu MŚ w piłce ręcznej 2021 Polska - Tunezja będzie dostępna wyłącznie online w internecie - na kanale YouTube "IHF - Competitions". Spotkania nie pokaże żadna polska stacja TV.

MŚ piłkarzy ręcznych: Kiedy i o której godzinie grają Polacy? [TERMINARZ]

MŚ w piłce ręcznej 2021. Transmisja meczu Polska - Tunezja

Mecz Polska - Tunezja na żywo w piątek, 15 stycznia, o godz. 20.30. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl