Zamknij

Polska - Szwecja: Transmisja - Gdzie obejrzeć mecz ME piłkarzy ręcznych?

14.01.2020 19:55
Polska - Szwecja transmisja
fot. PAP

Mecz Polska - Szwecja na żywo w tv i online. Transmisja i live stream ostatniego meczu fazy grupowej ME piłkarzy ręcznych 2020. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać spotkanie Polska - Szwecja w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych 2020.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Polska - Szwecja w ME piłkarzy ręcznych. Polsce piłkarze ręczni zachowali jeszcze czysto matematyczne szanse na awans do drugiej rundy mistrzostw Europy. Muszą we wtorek na zakończenie rywalizacji w grupie F (g. 20.30) pokonać w Goeteborgu współgospodarza turnieju Szwecję... 11 bramkami.

Musi być spełniony także drugi warunek - Słowenia nie może stracić punktu w meczu ze Szwajcarią.

- Mission impossible - krótko skomentował szanse na wyjście z grupy selekcjoner biało-czerwonych Patryk Rombel.

Mecz Polska - Szwecja LIVE w telewizji i w internecie

Jego podopieczni do tej pory przegrali oba swoje mecze grupowe - ze Słowenią 23:26 i Szwajcarią 24:31, a we wtorek zmierzą się w wicemistrzami kontynentu, którzy w niedzielę nieoczekiwanie ulegli Słoweńcom 19:21.

ME piłkarzy ręcznych 2020: Na którym miejscu w grupie są Polacy? [TABELA]

Ta porażka spowodowała, że zespół "Trzech Koron" nie może sobie odpuścić potyczki z Polakami. Co prawda przed sześcioma laty w duńskim Aarhus Polacy rozgromili Szwedów 35:25, ale wtedy była to zupełnie inna drużyna...

Polska - Szwecja: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Polska - Szwecja na żywo w ME piłkarzy ręcznych 2020 odbędzie się we wtorek 14 stycznia o godz. 20:30. Transmisja TV w TVP Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/PAP