Zamknij

Polska - Słowenia: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz el. ME 2022?

29.04.2021 19:43
Polska - Słowenia: transmisja
fot. TT NEWS AGENCY/Associated Press/East News

Polska - Słowenia: TRANSMISJA i live stream z meczu piątej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych 2022. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Słowenia w el. ME w piłce ręcznej 2022. Relacja i wynik meczu na żywo na sport.radiozet.pl od godziny 20.00.

  • Mecz Polska - Słowenia odbędzie się w ramach piątej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych 2022
  • Spotkanie rozpocznie się w czwartek 29 kwietnia o godzinie 20:00
  • Transmisja TV meczu na kanale TVP Sport, zaś online na stronie sport.tvp.pl

Polska - Słowenia to mecz piątej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych 2022. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi reprezentacjami zwyciężyła Słowenia, która pokonała u siebie biało-czerwonych 32:29.

Polscy piłkarze ręczni nie notują ostatnio dobrego okresu. W ostatnich czterech meczach ani razu nie udało im się odnieść zwycięstwa. Podopieczni Patryka Rombla przegrywali na mistrzostwach świata z Węgrami 26:30, remisowali tam z Niemcami 23:23 oraz ponosili porażki właśnie ze wspomnianymi Słoweńcami i Holendrami 26:27 w el. ME 2022. W tabeli grupy 5. Polacy zajmują trzecie miejsce ze stratą jednego punktu do Holandii i trzech do czwartkowych rywali.

Polska - Słowenia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz el. ME 2022?

Słowenia również ma za sobą dotkliwe porażki. W eliminacjach do igrzysk olimpijskich pokonała co prawdą Algierię 36:28, ale następnie przegrała aż 27:36 z Niemcami i aż 25:32 ze Szwecją. W el. ME 2022 ekipa Ljubomira Vranjesa trzy mecze wygrała i jeden - z Holandią - zremisowała.

Przypomnijmy, że do mistrzostw Europy awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Póki co w grupie 5. byłyby to Słowenia (7 punktów) i Holandia (5 pkt). Polska jest trzecia z dorobkiem 4 pkt, a ostatnia Turcja nie zdobyła jeszcze ani jednego "oczka".

W ostatnich 10 latach Polska mierzyła się ze Słowenią pięć razy. Cztery z tych pojedynków wygrali Słoweńcy, a tylko jeden Polacy.

Polska - Słowenia: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Mecz Polska - Słowenia na żywo w piątej kolejce eliminacji do mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych 2022 odbędzie się w czwartek 29 kwietnia o godzinie 20:00. Transmisja TV spotkania na TVP Sport, zaś online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo i wynik live online meczu Polska - Słowenia na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl