Zamknij

Polska - Rosja: O której mecz ME piłkarzy ręcznych? Kiedy grają Polacy?

23.01.2022 15:10

Polska - Rosja: GODZINA i DATA meczu ME piłkarzy ręcznych 2022. O której godzinie rozpocznie się starcie Polska - Rosja? Kiedy kolejny mecz naszej kadry w fazie zasadniczej? Sprawdź, godzinę i datę meczu Polska - Rosja na ME piłkarzy ręcznych 2022.

Polska - Rosja GODZINA meczu ME piłkarzy ręcznych. Kiedy grają?
fot. PAP/Adam Warżawa

Polscy piłkarze ręczni po porażce z wicemistrzem świata - Szwecją - stracili szanse na awans do półfinału mistrzostw Europy. Z Rosją podopieczni Patryka Rombla powalczą więc nie o dalszą kwalifikację, a pierwsze punkty w fazie zasadniczej. Do tej pory dwukrotnie przegrywaliśmy (z Norwegią i Szwecją), przez co zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli.

ME w piłce ręcznej: TERMINARZ drugiej rundy. Kiedy mecze Polaków? 

Polska - Rosja: Kiedy mecz ME piłkarzy ręcznych 2022?

W meczu z wicemistrzami świata najbardziej zawiodła gra ataku. Polacy wiele razy tracili piłki po prostych błędach i niecelnych podaniach, a często brakowało też pomysłu na przeprowadzenie skutecznych akcji. Do tego naszym szczypiornistom skutecznie utrudniał zadanie szwedzki bramkarz Tobias Tulin.

Polska - Rosja: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć ME piłkarzy ręcznych na żywo?

Po meczu ze Szwecją w rundzie zasadniczej czeka nas mecz z Rosją, a także rozgrywane we wtorek spotkanie z obrońcą tytułu - Hiszpanią.

Polska - Rosja: GODZINA i DATA meczu ME piłkarzy ręcznych 2022

Polska - Rosja na żywo odbędzie się w niedzielę 23 stycznia o 15:30. Godzinę meczu ME piłkarzy ręcznych 2022 podamy niebawem.

loader

RadioZET.pl