Zamknij

Polska - Norwegia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć ME piłkarzy ręcznych na żywo?

20.01.2022 19:53

Polska - Norwegia na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z meczu Polska - Norwegia w ME piłkarzy ręcznych 2022. Na jakim kanale obejrzeć mecz Polska - Norwegia na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Polska - Norwegia w ME w piłce ręcznej 2022!

Szymon Sićko
fot. PAP/Adam Warżawa

Pierwszym rywalem polskich piłkarzy ręcznych w drugiej rundzie mistrzostw Europy 2022 będzie w czwartek Norwegia - brązowy medalista poprzedniego czempionatu, a także dwukrotny wicemistrz świata (2017 i 2019 r.).

Zespół skandynawski w fazie wstępnej Euro 2022 zajął drugie miejsce w grupie F, za Rosją. Wygrał dwa spotkania: ze Słowacją (współgospodarz turnieju wraz z Węgrami) 35:25 i z Litwą 35:29, ale uległ "Sbornej" 22:23.

Polska - Norwegia: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz ME piłkarzy ręcznych?

W kolejnych spotkaniach grupy II biało-czerwoni kolejno zmierzą się w Bratysławie ze Szwecją (21.1.), Rosją (23.1.) i broniącą tytułu Hiszpanią (25.1.).

Podopieczni trenera Patryka Rombla rywalizację rozpoczną z ostatniego miejsca w tabeli. To skutek wysokiej porażki na zakończenie rundy wstępnej z Niemcami (23:30), którzy są liderami grupy II i wyprzedzają Hiszpanię i Rosję - wszystkie po dwa punkty oraz z zerowym dorobkiem Norwegię i Szwecję.

Do półfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z grup I (utworzonej z A, B i C) i II (D, E, F). Mecz o brązowy medal i finał - 30 stycznia w Budapeszcie.

Polska - Norwegia w ME w piłce ręcznej 2022: TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Mecz Polska - Norwegia w pierwszej kolejce drugiej rundy ME piłkarzy ręcznych 2022 odbędzie się w czwartek 20 stycznia o godzinie 20:30 na Zimny Stadion Ondreja Nepelu w Bratysławie. Transmisja TV spotkania na kanale Eurosport 2 oraz Metro, zaś stream online na stronie player.pl. Relacja live i wynik online meczu Polska - Norwegia na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/PAP