Zamknij

Polska - Norwegia: O której mecz Polaków ME piłkarzy ręcznych? Kiedy grają?

20.01.2022 19:55

Polska - Norwegia: GODZINA i DATA meczu ME piłkarzy ręcznych 2022. O której godzinie rozpocznie się starcie Polska - Norwegia piłkarzy ręcznych? Kiedy pierwszy mecz naszej kadry w fazie zasadniczej? Sprawdź, godzinę i datę meczu Polska - Norwegia na ME piłkarzy ręcznych 2022.

Polska - Norwegia GODZINA i DATA meczu ME w ręczną 2022. Kiedy grają Polacy?
fot. PAP/Adam Warżawa

Polscy piłkarze ręczni po dwóch świetnych spotkaniach w fazie grupowej przegrali z Niemcami 23:30 i zajęli drugie miejsce w grupie D. Drużyna Patryka Rombla na początek fazy zasadniczej mistrzostw Europy zmierzy się z Norwegią, która podobnie jak Polska zanotowała na turnieju dwie wygrane (ze Słowacją i Litwą) oraz jedną porażkę (z Rosją). 

ME w piłce ręcznej: TERMINARZ drugiej rundy. Kiedy mecze Polaków? 

Polska - Norwegia: Kiedy mecz ME piłkarzy ręcznych 2022?

Do fazy zasadniczej ME dostały się po dwie drużyny z każdej z sześciu turniejowych grup. Wszystkie zespoły, które wywalczyły awans zostaną rozdzielone na dwie nowe grupy.  Najlepsze reprezentacje z gr. A, B, C trafią do pierwszej z nich, a pozostałe ekipy, w tym Polska, do drugiej.  Na tym etapie mistrzostw w grupach będzie obowiązywała zasada każdy gra z każdym, ale z jednym wyjątkiem. Zespoły, które spotkały się w fazie grupowej, w fazie zasadniczej nie będą już grały ze sobą. To oznacza, że Polacy nie zagrają w grupie kolejnego meczu z Niemcami.

Spotkania fazy zasadniczej będą się odbywać w stolicach obu państw-gospodarzy, czyli w Bratysławie i Budapeszcie. Polacy zagrają mecze 20,21, 23 i 25 stycznia.

Polska - Norwegia: GODZINA i DATA meczu ME piłkarzy ręcznych 2022

Polska - Norwegia na żywo odbędzie się w czwartek 20 stycznia. Godzinę meczu ME piłkarzy ręcznych 2022 podamy niebawem.

loader

RadioZET.pl