Zamknij

Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz MŚ 2021?

24.01.2021 08:00
Polska - Niemcy: transmisja TV i online
fot. PAP/EPA

Polska - Niemcy: transmisja TV i online. Gdzie oglądać ostatni mecz biało-czerwonych w 2. rundzie MŚ w piłce ręcznej 2021? Na jakim kanale w TV obejrzeć Polska - Niemcy? Kiedy i gdzie oglądać spotkanie Polska - Niemcy? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

  • Polacy w ostatnim meczu 2. rundy zagrają z Niemcami;
  • Polscy szczypiorniści na zwycięstwo z Niemcami czekają siedem lat;
  • Mecz Polska - Niemcy odbędzie się w poniedziałek, 25 stycznia.

Polska - Niemcy: transmisja TV i online. Reprezentacja Polski świetnie radziła sobie na MŚ w piłce ręcznej 2021 w Egipcie. W pierwszej rundzie zespół prowadzony przez Patryka Rombla wygrał z Tunezją i Brazylią, ale po wyrównanej walce uległ Hiszpanii.

Polacy awansowali do drugiej rundy, gdzie rozgromili Urugwaj 30:16. Niestety, w kolejnym starciu z Węgrami biało-czerwoni musieli uznać wyższość rywali, z którymi przegrali 26:30 i przestali liczyć się w walce o awans do ćwierćfinału MŚ w piłce ręcznej.

Polska - Niemcy: GODZINA. Kiedy i o której mecz MŚ w piłce ręcznej?

Mimo odpadnięcia z turnieju reprezentacja Polski pokazała, że idzie w odpowiednim kierunku i po tej imprezie nie będzie musiała wstydzić się za swoją grę. Zanim Polacy wylecą z Egiptu, zmierzą się z Niemcami – czwartą drużyną ostatnich mistrzostw świata. Nasi zachodni sąsiedzi również nie mają szans na awans do 1/4 finału.

Polska - Niemcy: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać na żywo MŚ w piłce ręcznej 2021?

Po raz ostatni Polacy grali z Niemcami w czasie eliminacji do mistrzostw Europy w 2019 roku. Wtedy polski zespół dwukrotnie był gorszy od rywali. Polacy z Niemcami powalczą o trzecie miejsce grupie I. Jeżeli ekipa Patryka Rombla wygra, zostanie sklasyfikowana na miejscach 9-12 MŚ 2021.

Polska – Niemcy na żywo odbędzie się w poniedziałek, 25 stycznia o godzinie 20:30. Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 i online na tvpsport.pl. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl