Zamknij

Polska - Kamerun: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć MŚ piłkarek ręcznych?

07.12.2021 18:00

Polska - Kamerun na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z meczu Polska - Kamerun w trzeciej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata piłkarek ręcznych 2021. Na jakim kanale obejrzeć mecz Polska - Kamerun na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Polska - Kamerun w MŚ w piłce ręcznej kobiet!

Aleksandra Rosiak
fot. PAP/EPA

Polskie piłkarki ręczne po porażce z reprezentacją Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej 23:26 we wtorek w meczu z Kamerunem będą mogły wywalczyć awans do rundy zasadniczej mistrzostw świata w Hiszpanii.

Z grupy B oprócz Rosjanek awansowały Serbki, które rozgromiły ekipę wicemistrza Afryki 43:18. W drugiej rundzie zagrają także: Niemcy, Węgry, Dania, Korea Południowa, Brazylia, Francja, Norwegia, Rumunia, Holandia, Szwecja oraz gospodarz Hiszpania.

Polska - Kamerun: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć MŚ piłkarek ręcznych?

Do rundy zasadniczej awansują po trzy czołowe zespoły z każdej z ośmiu grup. Zespoły z gr. B spotkają się w dniach 9-13 grudnia w Granollers z ekipami z gr. A, w której grają Francja (złoty medalista MŚ 2017), Czarnogóra, Angola i Słowenia. Z czterech sześciozespołowych grup do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze reprezentacje.

Od ćwierćfinałów (14 i 15 grudnia) mecze odbywać się będą w Granollers. Półfinały zaplanowano na 17 grudnia, a finał na 19 grudnia o godz. 17.30. Trzy godziny wcześniej rozpocznie się pojedynek o brązowy medal.

Polska - Kamerun w MŚ w piłce ręcznej kobiet: Transmisja TV i stream online

Mecz Polska - Kamerun w trzeciej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet odbędzie się we wtorek, 7 grudnia, o godzinie 18:00, na Poliesportiu Pla de L'Arc w Llirii. Transmisja TV meczu na kanale Polsat Sport, zaś stream online na stronie polsatboxgo.pl.

loader

RadioZET.pl