Zamknij

Polska - Hiszpania GODZINA. Kiedy i o której godzinie mecz ME?

25.01.2022 14:26

Polska - Hiszpania GODZINA i DATA meczu ME piłkarzy ręcznych 2022. Kiedy mecz biało-czerwonych z Hiszpanią? O której godzinie Polska - Hiszpania w fazie zasadniczej? Polacy meczem z Hiszpanią pożegnają się z ME piłkarzy ręcznych. Sprawdź kiedy i o której mecz Polska - Hiszpania. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

Polska - Hiszpania kiedy mecz?
fot. PAP

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych przestała się liczyć w walce o półfinał ME. Po dwóch zwycięstwach z Austrią i Białorusią biało-czerwoni ponieśli porażkę z Niemcami. Na inaugurację fazy zasadniczej nie było lepiej, a Norwegowie dali nam cenną lekcję szczypiorniaka.

Starcie ze Szwecją nie było lepsze, a po przegranej z drużyną Trzech Koron zespół Patryka Rombla stracił wszelkie szanse na awans do strefy medalowej ME piłkarzy ręcznych 2022. Jednak w niedzielnym pojedynku Szymon Sićko i spółka nawiązali walkę i po zaciętym boju zremisowali z Rosjanami 29:29. Na zakończenie ME Polacy zagrają z Hiszpanią. Biało-czerwoni podejmowali rywali na kilka dni przed turniejem i okazali się minimalnie gorsi, przegrywając 25:26.

Polska - Hiszpania: O której godzinie mecz? Kiedy grają Polacy?

Hiszpanie są liderami grupy 2 fazy zasadniczej i nie przegrali żadnego meczu na ME piłkarzy ręcznych 2022. W fazie wstępnej rozprawili się z Czechami 28:26, Szwecją 32:28 oraz Bośnią i Hercegowiną 28:24. W drugim etapie pokonali Niemcy 29:23 i byli o jedną bramkę lepsi od Rosjan 26:25.

ME piłkarzy ręcznych 2022: Tabela grupy 2. Na którym miejscu Polacy? 

Polska - Hiszpania na żywo odbędzie się we wtorek 25 stycznia. Początek meczu o godzinie 15:30. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl