Zamknij

Polska - Francja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć MŚ piłkarek ręcznych?

09.12.2021 15:33

Polska - Francja na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z meczu Polska - Francja w pierwszej kolejce rundy zasadniczej mistrzostw świata piłkarek ręcznych 2021. Na jakim kanale obejrzeć mecz Polska - Francja na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Polska - Francja w MŚ w piłce ręcznej kobiet!

Natalia Nosek
fot. PAP/Marcin Bielecki

Polskie piłkarki ręczne pewnie pokonały zawodniczki Kamerunu 33:16 i tym samym zakwalifikowały się do rundy zasadniczej mistrzostw świata w Hiszpanii. 

W czwartek Polki będą podejmować dobrze dysponowane Francuzki, które są do dziś niepokonane na MŚ. Reprezentantki Francji w każdym ze swoich spotkań dominowały, co przyniosło wysokie wyniki: 24:19 z Czarnogórą, 18:29 ze Słowenią i 30:20 z Angolą. 

Polska - Francja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć MŚ piłkarek ręcznych?

Polki natomiast przystępują do spotkania z "Trójkolorowymi" w dość mieszanych nastrojach. Ich bilans to wspomniane jedno zwycięstwo z Kamerunem oraz dwie porażki odpowiednio 21:25 z Serbią i 23:26 z Rosją.

Sytuacja biało-czerwonych nie jest łatwa. Awans do ćwierćfinału wywalczą bowiem tylko dwa najlepsze zespoły z grupy pierwszej. Po meczu z mistrzyniami olimpijskimi Francuzkami Polki zmierzą się ze Słowenią (11 grudnia) oraz Czarnogórą (13 grudnia). Mecze ćwierćfinałowe zaplanowane są na 14 i 15 grudnia.

Polska - Francja w MŚ w kobiecej piłce ręcznej. Stream online i transmisja TV

Mecz Polska - Francja w fazie zasadniczej mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet odbędzie się w czwartek 9 grudnia o godzinie 20:30. Transmisja TV meczu na kanale Polsat Sport, zaś stream online na stronie polsatboxgo.pl.

loader

RadioZET.pl