Zamknij

Polska - Białoruś: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz ME?

16.01.2022 11:15

Polska - Białoruś: Transmisja meczu mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Sprawdź, gdzie obejrzeć spotkanie, które może zapewnić biało-czerwonym awans do kolejnej rundy. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie.

Polska - Białoruś: Transmisja
fot. PAP/EPA

Reprezentacja Polski przystąpi do starcia z Białorusią w bardzo dobrych humorach. Biało-czerwoni na otwarcie mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych 2022 ograli Austriaków 36:31. Jeśli w niedzielę pokonają Białoruś, zapewnią sobie awans do kolejnej rundy. Nasi niedzielni rywale w swoim meczu otwarcia przegrali z dwukrotnymi mistrzami Europy - Niemcami 29:33.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022

Będzie to siódme w historii spotkanie Polski z Białorusią. W sześciu poprzednich minimalnie lepszy bilans mają rywale, którzy wygrali trzy razy, ponieśli dwie porażki, a raz byliśmy świadkami remisu.

loader

Ostatni raz na mistrzostwach Europy graliśmy z Białorusią podczas Euro 2016. Wygraliśmy wtedy 32:27.

Najbliższy mecz będzie spotkaniem klubowych kolegów z Łomża Vive Kielce - Arkadiusza Moryto i Szymona Sićko z Władysławem Kuleszą i Arciomem Karalkiem.

Polska - Białoruś: Gdzie obejrzeć ME w piłce ręcznej 2022?

Mecz Polska - Białoruś na żywo już w niedzielę od godziny 20.30. Transmisja będzie dostępna w Eurosporcie i online stream w serwisie player.pl.

RadioZET.pl