Zamknij

Polska - Austria: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz piłkarek ręcznych?

20.04.2021 15:33
Polska - Austria
fot. imago/Bildbyran/EAST NEWS

Polska - Austria na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z rewanżowego meczu kwalifikacyjnego do mistrzostw świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Austria.

  • Mecz Polska - Austria zdecyduje o tym, która z tych drużyn pojedzie na grudniowe mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii
  • W pierwszym meczu padł remis 29:29
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Austria

Polska - Austria LIVE. Reprezentacja polski piłkarek ręcznych walczy o powrót na mistrzostwa świata. Przed dwoma laty biało-czerwone przegrały w fazie play-off eliminacji z Serbią i nie pojechały na turniej w Japonii. Teraz rywal wydaje się z niższej półki, ale już pierwsze spotkania pokazało, że wcale nie musi być łatwiej o awans. W meczu rozegranym pod Wiedniem padł remis 29:29.

- Przed rewanżem skupiamy się na obronie. Wiemy, co poprawić, to w zasadzie tylko są szczegóły. Baczniejszą uwagę poświęcimy Soni Frey i Patrici Kovacs. Z pewnością nie możemy jednak skupiać się tylko na pojedynczych zawodniczkach – oceniła Oktawia Płomińska, autorka czterech goli w premierowym spotkaniu. Skuteczniejsza była tylko Natalia Nosek (6).

Polska - Austria w telewizji i live stream w internecie

- Jesteśmy bardzo dobrze przygotowane taktycznie. Analizę wideo mamy praktycznie codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Potwierdzam, że musimy zneutralizować grę Soni Frey - dodała Aleksandra Zimny.

W zespole przeciwnym oprócz Frey skutecznością wykazała się Katarina Prandza. Obie po pięć razy znalazły drogę do bramki Polek.

W kwalifikacjach obowiązuje zasada bramek zdobytych na wyjeździe, dlatego podopiecznym Arne Senstada wystarczy remis 28:28 lub niższy, ale oczywiście nikt nie bierze pod uwagę gry na podział punktów. Takie podejście zwykle źle się kończy.

Mecz odbędzie się w podwarszawskich Markach.

Polska - Austria: Gdzie obejrzeć- transmisja TV i online

Mecz Polska - Austria w eliminacjach MŚ 2021 piłkarek ręcznych w Hiszpanii odbędzie się we wtorek 20 kwietnia o godz. 18. Transmisja TV w TVP Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/zprp.pl