Zamknij

MŚ w piłce ręcznej 2021: Transmisja ONLINE. Gdzie obejrzeć za darmo?

17.01.2021 09:00
MŚ w piłce ręcznej 2021 TRANSMISJA
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

MŚ w piłce ręcznej 2021 TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie i jak oglądać mecze mistrzostw świata piłkarzy ręcznych 2021 za darmo. Transmisja będzie dostępna online stream w internecie. Relacje i wyniki meczów MŚ z udziałem reprezentacji Polski na sport.radiozet.pl.

  • Mecze MŚ w piłce ręcznej 2021 będzie można oglądać w serwisie YouTube
  • Transmisja MŚ w piłce ręcznej będzie dostępna za darmo - bez dodatkowych opłat
  • Reprezentacja Polski udział w turnieju rozpocznie 15 stycznia od meczu z Tunezją

MŚ w piłce ręcznej 2021 rozpoczynają się już 13 stycznia. Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra dwa dni później. Rywalem biało-czerwonych będzie Tunezja. Niestety żadna polska telewizja nie pokaże turnieju. Nie oznacza to jednak, że kibice nie będą mogli obejrzeć meczów z udziałem Polaków.

MŚ w piłce ręcznej 2021 - TRANSMISJA za darmo na YouTube

Transmisja MŚ w piłce ręcznej 2021 będzie dostępna online w internecie. Mecze będzie można obejrzeć za darmo w serwisie YouTube - na oficjalnym kanale mistrzostw świata w piłce ręcznej "IHF - Competitions". Dotyczy to nie tylko spotkań z udziałem reprezentacji Polski, ale wszystkich drużyn.

Przypomnijmy, że Polska w fazie grupowej mistrzostw świata zagra z Hiszpanią, Tunezją i Brazylią. Awans do kolejnej rundy uzyskają aż trzy drużyny.

Zobacz koniecznie: MŚ piłkarzy ręcznych: Kiedy i o której godzinie grają Polacy? [TERMINARZ]

O prawa do transmisji MŚ w piłce ręcznej do ostatniej chwili wałczyła Telewizja Polska. Uznała jednak, że cena jest zbyt wysoka. Jak informował portal WP Sportowe Fakty, za prawa do transmisji meczów reprezentacji Polski TVP musiała zapłacić 500 tysięcy euro.

Polska rozpocznie grę na mistrzostwach świata w piłce ręcznej od spotkania z Tunezją. To spotkanie zaplanowano na 15 stycznia na godz. 20.30. Relacja i wynik meczu Polska - Tunezja na żywo na sport.radiozet.pl.

MŚ w piłce ręcznej 2021: TABELA polskiej grupy. Grupa B - WYNIKI