Zamknij

Nie żyje polski piłkarz ręczny. Miał zaledwie 23 lata

29.11.2021 11:53

Krzysztof Pańka nie żyje. Reprezentant Polski w piłce ręcznej plażowej, mistrz i zdobywca krajowego pucharu z drużyną Ekoserwis Damy Radę Inowrocław miał zaledwie 23 lata. Przyczyna zgonu nie jest znana.

Krzysztof Pańka nie żyje
fot. Piłka Ręczna Plażowa/Facebook

Krzysztof Pańka zmarł w niedzielę 28 listopada. O jego śmierci poinformował jego klub Ekoserwis Damy Radę Inowrocław. "Z głębokim żalem zawiadamiamy, że [...] odszedł nasz przyjaciel i wspaniały kolega z drużyny Krzysiu Pańka. Żegnaj Mistrzu..." - czytamy.

23-latek był reprezentantem Polski w piłce ręcznej plażowej. Przed rokiem wraz ze swoim klubem świętował tytuł mistrza Polski, a w tym sezonie sięgnął po Pucharu Polski. O jego dokonaniach przypomina profil na Facebooku "Piłka Ręczna Plażowa".

Zmarł Krzysztif Pańka

"Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość! W dniu 28.11.2021 r. odszedł w wieku 23 lat Krzysztof Pańka! Krzysztof był zawodnikiem Ekoserwis Damy Radę Inowrocław, zdobywcą tytułu mistrza Polski w 2020 roku oraz Pucharu Polski w 2021 roku, był też reprezentantem Polski w piłce ręcznej plażowej, a także uczestniczył ze swoją drużyną w wielu zawodach  w kraju PGNiG Summer Superliga oraz poza granicami! Przed nim było jeszcze wiele emocjonujących zawodów! Niestety Krzysztof już w nich nie wystąpi" - napisano.

RadioZET.pl/Facebook