Zamknij

Tragiczna śmierć 18-letniego szczypiornisty. Zginął pod kołami pociągu

12.06.2020 19:22
Kacper Wołek
fot. Facebook/Kacper Wołek

Kacper Wołek nie żyje. 18-letni szczypiornista KS Viretu CMC Zawiercie zginął w środę pod kołami pociągu. "Klub łączy się w ogromnym bólu po tej stracie i chce przekazać najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom" - napisano w mediach społecznościowych Viretu.

O śmierci Kacpra Wołka jako pierwszy poinformował jego klub, KS Viret CMC Zawiercie.

"Dziś rano otrzymaliśmy informacje o śmierci młodego mieszkańca Zawiercia, który miał przed sobą całe życie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że ta tragedia tak bardzo dotknie naszą sportową rodzinę..." - napisano w klubowych mediach społecznościowych.

Zobacz także

Kacper Wołek nie żyje. 18-letni szczypiornista zginął pod kołami pociągu

"Okazało się, że zginął młodzieżowy zawodnik Viretu CMC, Kacper Wołek. Nasz klub łączy się w ogromnym bólu po tej stracie i chce przekazać najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom. Kacprze, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!" - dodano.

Dokładniejsze okoliczności śmierci zaledwie 18-letniego szczypiornisty opisał portal zawiercianskie.pl.

"W środę 10 czerwca wczesnym rankiem doszło do tragicznego wypadu na torach kolejowych pomiędzy Gorą Włodawską a Zawierciem" - napisano na stronie.

Informację tę potwierdziła również Katarzyna Głowacka z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.:

- Około godz. 4.00 rano pomiędzy Górą Włodowską a Zawierciem pociąg towarowy PKP Cargo relacji Rykoszyn - Dąbrowa Górnicza potrącił osobę poza przejściami i przejazdami. Na miejscu pracowała specjalna komisja, która ustala przyczyny zdarzenia.

Zobacz także

RadioZET.pl/KS Viret CMC Zawiercie, zawiercianskie.pl

Posłuchaj podcastu