Napoli - Liverpool: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV?

Weronika Domoradzka
03.10.2018 11:34
Napoli - Liverpool: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV?

Gdzie oglądać mecz Napoli - Liverpool? Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć 3 października. Na boisku nie zabraknie polskiego akcentu. W środę zmierzą się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. O której odbędzie się długo wyczekiwane starcie? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Mecz Napoli - Liverpool, Liga Mistrzów 2018: na żywo. Gdzie oglądać w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? O której godzinie mecz? Kiedy grają? Sprawdzamy informacje na temat transmisji Napoli - Liverpool. 
Napoli - Liverpool: na żywo - transmisja w TV. Gdzie oglądać mecz?
Mecz Napoli - Liverpool na żywo będzie można obejrzeć w środę, 3 października. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 21:00. Dla wszystkich kibiców, którzy chcą śledzić wieczorną rywalizację, mamy dobrą wiadomość. Odbędzie się transmisja meczu Napoli - Liverpool w TV. Pojedynek będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1.
REKLAMA
Mecz Napoli - Liverpool z pewnością wzbudzi wiele emocji. W końcu na boisku zobaczymy dwóch reprezentantów Polski - Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego, dla którego będzie to ważne starcie. Przypominamy, że Napoli w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów UEFA 2018 zremisowało z teoretycznie najłatwiejszym przeciwnikiem w grupie, Crveną Zvezdą 0:0. Z kolei Liverpool ma na swoim koncie wygraną z PSG (3:2) i to właśnie oni są faworytem środowego spotkania.
Mecz Napoli - Liverpool: stream online. Gdzie obejrzeć mecz w internecie?
Z wieczornego starcia przewidziana jest także transmisja online. Mecz Napoli - Liverpool dostępny będzie bezpłatnie na stronie: sport.tv.pl. Z kolei płatny stream na platformie: Ipla.tv. Cen za dostęp wynosi 40 zł za 7 dni.
Przypominamy, że 3 października odbędą się także następujące mecze: PSG - Crvena Zvezda, Lokomotiw - S04, Porto - Galatasaray, PSV - Inter Mediolan, Borussia - Monaco, Tottenham - FC Barcelona, Atletico Madryt - Club Brugge.
» Napoli - Liverpool: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć? «