Zamknij

Ogromne wyróżnienie dla Marciniaka. Poprowadzi hit na MŚ w Katarze

24.11.2022 17:34

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualna Polska SportoweFakty, Szymon Marciniak został wyznaczony do poprowadzenia hitu drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze.

Szymon Marciniak poprowadzi hit na MŚ 2022
fot. RONNY HARTMANN/AFP/East News

Szymon Marciniak nie poprowadził żadnego meczu pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Początkowo polski sędzia miał być rozjemcą w meczu otwarcia pomiędzy Katarem a Ekwadorem, jednak ostatecznie do tego spotkania został wyznaczony Daniele Orsato.

Teraz Marciniak będzie miał okazje zadebiutować na MŚ 2022. Jak ustalił portal Wirtualna Polska SportoweFakty, będzie on arbitrem w hitowym starciu pomiędzy Danią a Francją.

Marciniak poprowadzi hit MŚ 2022

Duńczycy zmierzą się z Francuzami w sobotę 26 listopada o godzinie 17:00. Będzie to tuż po zakończonym spotkaniu Polska - Arabia Saudyjska. Przypomnijmy, że biało-czerwoni zagrają w sobotę o godzinie 14:00.

Szymon Marciniak miał okazję w przeszłości sędziować na mistrzostwach świata. Cztery lata temu miał okazję poprowadzić jednak tylko dwa mecze - Argentyny z Islandią oraz Szwecji z Niemcami.

loader

RadioZET.pl/Wirtualna Polska SportoweFakty