Zamknij

Szpakowski w ekstazie po golu Brazylijczyków. Przebił innych komentatorów

24.11.2022 21:49

Dariusz Szpakowski zadebiutował za mikrofonem podczas tegorocznych mistrzostw świata w Katarze. Legendarny dziennikarz razem z Sebastianem Milą skomentował mecz Brazylia - Serbia. Po pierwszym golu dla Canarinhos Szpakowski postanowił naśladować brazylijskich kolegów.

Dariusz Szpakowski
fot. TVP Sport/YouTube screen

W czwartkowy wieczór mecz Brazylia - Serbia zakończył pierwszą kolejkę fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Kibice oglądający spotkanie na antenie TVP usłyszeli za mikrofonem Dariusza Szpakowskiego w duecie z Sebastianem Milą.

Po pierwszym golu strzelonym przez drużynę Canarinhos legendarny dziennikarz zwrócił widzom uwagę, jak brazylijscy komentatorzy przeżywają trafienie swojego piłkarza. Po chwili sam postanowił to odwzorować, aby kibice mogli poczuć ducha komentowania z Ameryki Południowej.

Dariusz Szpakowski przebił brazylijskich komentatorów [WIDEO]

"Jeszcze nie przerwał tego spontanicznego gooooooooooooooooooool, płynie gdzieś tu na stadionie" - mówił komentator TVP.

Mundial w Katarze będzie ostatnim dla Dariusza Szpakowskiego, dla którego jest to dwunasty taki turniej w karierze. Poza meczem Brazylijczyków dziennikarz skomentuje jeszcze spotkanie Hiszpania - Niemcy (24 listopada), Chorwacja - Belgia (1 grudnia) oraz Kamerun - Brazylia (2 grudnia).

loader

RadioZET.pl