Zamknij

Reprezentant Argentyny oskarżony o molestowanie. Może opuścić MŚ w Katarze

24.11.2022 18:15

Szokujące informacje dochodzą do nas z obozu Argentyny. Jak donosi "Radio Mitre", jeden z reprezentantów tego kraju, który pojechał na mistrzostwa świata w Katarze został oskarżony o molestowanie seksualne. To może być jego koniec na MŚ 2022.

Thiago Almada oskarżony o molestowanie seksualne
fot. ERIC ESPADA/Getty AFP/East News

Reprezentacja Argentyny nie mogła gorzej zacząć mistrzostw świata w Katarze. Albicelestes w swoim pierwszym meczu sensacyjnie przegrali z Arabią Saudyjską 1:2. Jak się teraz okazuje, to nie koniec złych wieści.

Niewykluczone bowiem, że Argentyńczycy przystąpią do drugiego meczu z Meksykiem w osłabionym składzie. Chodzi o Thiago Almadę, który jest na ustach wszystkich w Argentynie. Wszystko przez skandal obyczajowy z udziałem 21-latka.

Reprezentant Argentyny zostanie wyrzucony z MŚ 2022?

Jak donosi "Radio Mitre", Almada został oskarżony o molestowanie seksualne. Do zdarzenia miało dojść roku temu podczas prywatnej imprezy w domu piłkarza. Prawniczka ofiary miała zgłosić całą sprawę do FIFA, by ta natychmiastowo wykluczyła młodego zawodnika z udział w MŚ 2022.

Thiago Almada jest aktualnie zawodnikiem amerykańskiej Atlanty United. W sezonie MLS rozegrał 31 spotkań, w których strzelił siedem goli i zanotował siedem asysty.

RadioZET.pl/Radio Mitre