Zamknij

A jednak! Wiadomo, kto skomentuje finał mistrzostw świata w Katarze

25.11.2022 09:52

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu "meczyki.pl", Dariusz Szpakowski jednak skomentuje finał mistrzostw świata w Katarze. Będzie to jego ostatnia relacja z mundialowych stadionów.

Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ 2022
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Tegoroczne mistrzostwa świata w Katarze są dla Dariusza Szpakowskiego ostatnimi w roli komentatora. Przypomnijmy, że legendarny dziennikarz brał udział w 12 mundialach. Przy dwóch z nich pracował jako reporter Polskiego Radia, a w pozostałych 10 był korespondentem TVP.

- Neymar, Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi jadą do Kataru i nie deklarują, czy to jest ich ostatni mundial. Ja, powiem szczerze […] tak, mogę powiedzieć, że to jest mój ostatni mundial - powiedział na antenie "TVP Sport".

Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ 2022

Jak dowiedział się Tomasz Włodarczyk z portalu "meczyki.pl", to właśnie finał MŚ 2022 będzie ostatnim zrelacjonowanym meczem w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego. To spotkanie zaplanowane jest na 18 grudnia.

Wcześniej przed ostatnim spotkaniem legenda dziennikarstwa sportowego skomentuje jeszcze dwa mecze fazy grupowej. Będzie to hit pomiędzy Niemcami a Hiszpanią oraz starcie Chorwacji z Belgią.

loader

RadioZET.pl/Meczyki.pl