Zamknij

Chaos na ulicach w Katarze. Fani pobili się przed meczem w "polskiej" grupie

25.11.2022 11:20

Do skandalicznych scen doszło na ulicach Kataru w przededniu meczu Argentyna - Meksyk. Kibice tych reprezentacji urządzili sobie prawdziwą jatkę. W wyniku bójki kilka osób zostało rannych.

Bójka kibiców przed meczem "polskiej" grupy
fot. Twitter screen/Omar Niño Noticias

Reprezentacja Argentyny z pewnością nie tak wyobrażała sobie swój start na MŚ 2022. Albicelestes w pierwszym meczu sensacyjnie przegrali z Arabią Saudyjską 1:2, przez co drugie spotkanie z Meksykiem będzie dla nich "mecze o wszystko".

Przed starciem Argentyna - Meksyk doszło do szokujących scen na ulicach do Dosze. Filmik z całego zamieszania na Twittera wstawił dziennikarz Omar Nino.

Kibice Argentyny i Meksyku pobili się w Katarze

Na nagraniu widać jak spora grupa kibiców z Meksyku i Argentyny ściera się ze sobą na ulicy w Dosze. Padają kopnięcia i bluzgi ze strony Meksykanów, którzy obrażają Leo Messiego. W bójce zostało rannych kilka osób. Co ciekawe, w pobliżu nie było żadnych służb porządkowych, które powstrzymałyby zaognienie konfliktu.

Mecz Argentyny z Meksykiem rozpocznie się w sobotę 26 listopada o godzinie 20:00. Wcześniej tego samego dnia zostanie rozegrane drugie spotkanie tej grupy, Polska - Arabia Saudyjska na żywo od godziny 14:00. Relacja z potyczki Polaków na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl