Zamknij

Bramkarz Meksyku powiedział, jak rozszyfrował Lewandowskiego. "Ma 25 sposobów"

23.11.2022 15:03

Guillermo Ochoa, który obronił rzut karny wykonywany przez Roberta Lewandowskiego przyznał, że przed turniejem wielokrotnie analizował sposób, w jaki Polak podchodzi do jedenastki. - On ma 25 różnych metod na wykonywanie karnych – powiedział doświadczony bramkarz.

Guillermo Ochoa powiedział, jak rozszyfrował Lewandowskiego. "Ma 25 sposobów"
fot. PAP/EPA/Rungroj Yongrit

Guilermo Ochoa w 58. minucie obronił karnego, którego strzelał Robert Lewandowski. - Pracowaliśmy z trenerem bramkarzy nad tym, jak Lewandowski jest przyzwyczajony do wykonywania rzutów karnych, choć trudno to przewidzieć, bo on ma 25 różnych sposobów na ich wykonywanie - powiedział po meczu Ochoa dla espn.com, a potem dodał: Lewandowski to świetny zawodnik i strzelec bramek.

 37-letni bramkarz przyznał też, że jego marzeniem jest awans z Meksykiem do ćwierćfinału mistrzostw. W ostatnich siedmiu mundialach drużyna Meksyku za każdym razem odpadała w 1/8 finału. - Oddałbym wszystko za piąty mecz w turnieju - zadeklarował Ochoa.

W drugiej kolejce meczów mistrzostw świata Meksykanie zmierzą się z faworyzowaną Argentyną. Drużyna z kapitanem Lionelem Messim rozpoczęła turniej w Katarze od sensacyjnej porażki 1:2 z Arabią Saudyjską.

RadioZET.pl/PAP/mask/ co/