Zamknij

Brazylia - Serbia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz MŚ w Katarze?

24.11.2022 07:59

Brazylia - Serbia: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz mistrzostw świata w Katarze na żywo? Reprezentacja Brazylii rozpoczyna zmagania na MŚ 2022. Czy typowani do medalu Canarinhos wejdą z przytupem w mundial? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Brazylii z Serbią live.

Brazylia - Serbia transmisja TV i online
fot. IMAGO/Federico Pestellini/Imago Sport and News/East News

Reprezentacja Brazylii przyjechała do Kataru z jasnym celem - zdobyć mistrzostwo świata. Nie ma co się dziwić, Brazylijczycy mają jedną z najsilniejszych kadr na katarskiej imprezie. Z tym potencjałem kadrowym muszą po prostu celować w złoto. Na start Canarinhos mierzą się z prawdopodobnie najgroźniejszym rywalem z grupy.

Serbia kilkukrotnie udowadniała, że nie należy jej lekceważyć. Najbardziej przekonali się o tym Portugalczycy, którzy w eliminacjach do MŚ 2022 nie wyszli z pierwszego miejsca z grupy, ponieważ lepiej w niej spisywali się właśnie Serbowie.

Brazylia - Serbia: Transmisja TV online mundialu w Katarze

Mimo solidnej kadry w postaci m.in. Aleksandara Mitrovicia, czy Filipa Kosticia Serbowie nie mogą pochwalić się bogatą historią na mundialach. Ekipa z Bałkanów tylko raz wyszła z grupy. Było to w 1998 roku, gdzie reprezentacja Jugosławii dotarła do 1/8 finału. Co innego Brazylia, która pięciokrotnie zdobywała złoto.

Warto również zaznaczyć, że dla trenera reprezentacji Brazylii Tite będzie to "ostatni taniec" z kadrą Canarinhos. 61-latek zapowiedział, że bez względu na wynik jego przygoda z reprezentacją dobiegnie końca. - Czy nam się to podoba, czy nie, to jego ostatnie mistrzostwa świata i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pożegnał się z uśmiechem na twarzy - mówił skrzydłowy Raphinha, cytowany przez stronę fifa.com.

Brazylia - Serbia, MŚ 2022: Gdzie oglądać na żywo?

Brazylia - Serbia na żywo odbędzie się w czwartek 24 listopada o godzinie 20:00. Transmisję TV meczu będzie można oglądać na antenie TVP 1 i TVP Sport oraz online na sport.tvp.pl. Relacja live zostanie także przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/fifa.com