Zamknij

Zbigniew Boniek w krótkich słowach podsumował mecz Anglia - Polska

01.04.2021 08:36

Zbigniew Boniek zabrał głos po meczu Anglia - Polska. Prezes PZPN w krótkim wpisie na Twitterze ocenił postawę biało-czerwonych. - My przeciętnie. Oni piłkarsko lepsi, ale prawie nieszkodliwi - czytamy.

Zbigniew Boniek
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zbigniew Boniek zaraz po meczu Anglia – Polska skomentował postawę biało-czerwonych. W środowy wieczór górą byli piłkarze Garetha Southgate’a, wygrywając 2:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie karnym Harry’ego Kane’a. Po przerwie wyrównał Jakub Moder, ale w końcówce meczu zwycięskiego gola zdobył Harry Maguire.

Porażka Polaków na Wembley była pierwszą porażką graczy Paulo Sousy w tych eliminacjach do mistrzostw świata 2022. Po ostatnim gwizdku głos zabrał Boniek, który ocenił postawę biało-czerwonych.

loader

Zbigniew Boniek krótko podsumował postawę Polaków z Anglią

- My przeciętnie. Oni piłkarsko lepsi, ale prawie nieszkodliwi...2-3 strzały. Boli nie utrzymać spokojnie remisu.... Teraz Euro – napisał na Twitterze.

Kolejne zgrupowanie w el. MŚ 2022 odbędzie się na początku września. Wcześniej Polacy będą przygotowywać się do Euro, gdzie przed samym turniejem rozegrają dwa spotkania towarzyskie: z Rosją i Islandią.

RadioZET.pl