Zamknij

Twitter reaguje na grupę Polaków. "Messi musi wykupić dodatkowe ubezpieczenie"

01.04.2022 20:20

Reprezentacja Polski zagra na mistrzostwach świata 2022 w Katarze w grupie C z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Polscy eksperci piłkarscy, podobnie jak kibice, skupili się przede wszystkim na starciu Roberta Lewandowskiego z Lionelem Messim, chociaż nie tylko!

Lionel Messi
fot. Pool EFE/Associated Press/East News

"Polska" grupa C na mistrzostwach świata 2022 w Katarze wzbudziła wiele emocji w mediach społecznościowych. Wielu naszych ekspertów przyjęło wylosowanie Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Argentyny pozytywnie. Uwagę szczególnie zwrócił przyszły pojedynek Roberta Lewandowskiego z Lionelem Messim, ale również gwiazdy Paris Saint-Germain z... Jackiem Góralskim.

"Jacek Góralski lubi to. Messi musi wykupić dodatkowe ubezpieczenie" - stwierdził Łukasz Gikiewicz na Twitterze.

Twitter reaguje na grupę Polaków na MŚ 2022 w Katarze

Michał Pol, dziennikarz Kanału Sportowego, przed losowaniem poprawnie wytypował grupę. Uważa, że awans Polaków do fazy pucharowej jest w zasięgu ręki.

"Czesław Michniewicz dołącza zatem do grona trenerów, którzy przynajmniej raz w życiu usłyszą pytanie: jak wygląda plan anty-Messi" - napisał Tomasz Ćwiąkała.

"Trener Czesław Michniewicz chciał Argentynę - ma Argentynę" - napisał z kolei minister sportu, Kamil Bortniczuk, nawiązując do typów selekcjonera reprezentacji Polski, w których wskazywał, że chciałby się zmierzyć z "Albicelestes".

Wojciech Papuga marzy o powtórzeniu wyników Polaków z grupowymi rywalami sprzed wielu lat.

"Ja już świętuję zwycięstwo maszyny Czesława nad kulawą Argentyną" - napisał żartobliwie Mateusz Święcicki.

RadioZET.pl