Zamknij

Szwecja - Czechy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

24.03.2022 20:10

Szwecja - Czechy na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu półfinałowego baraży do MŚ 2022. Sprawdź, jak, kiedy, gdzie - na jakim kanale i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Czechy - Szwecja.

Szwecja - Czechy Transmisja TV i online Gdzie oglądać mecz na żywo
fot. PAUL ELLIS/AFP/East News
  • Reprezentacja Szwecja na swoim boisku zagra z Czechami o awans do finału baraży
  • Czesi przyjadą do Solnej bardzo osłabieni: w kadrze brakuje m.in. Patrika Schicka i Vladimira Soufala
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Szwecji z Czechami

Szwecja - Czechy NA ŻYWOReprezentacja Polski w czwartek pozna rywala finałowego meczu baraży do MŚ. Wyłoni go spotkanie Czechów ze Szwedami, rozgrywane w Solnej. Reprezentacja naszych południowych sąsiadów przed spotkaniem musiała zmagać się z kłopotami z kontuzjami i problemami natury organizacyjnej. Zaczynając od tych pierwszych: z powodu urazów w meczu ze Szwedami nie zagra najlepszy napastnik kadry Patrick Schick, jej podstawowy zawodnik Vladimir Coufal oraz bramkarz Jiri Pavlenka.

Do tego, Czesi mieli problem z lotem do Szwecji. Samolot, który wynajęto, by dostać się do Solnej, miał poważną awarię. "Kadra Czech zmienia plany. Polecimy do Szwecji w środę z powodu awarii samolotu" – napisał rzecznik reprezentacji Czech Petr Sedivy. Nie zdradził jednak, o jaką dokładnie awarię chodzi.

Szwecja - Czechy: Transmisja TV online

Szwedzi przed meczem nie narzekali na samolot, czy kontuzje w składzie, ale decyzję FIFA ws. Rosji. Federacja wykluczyła Sborną, dzięki czemu Polacy zagrają od razu w finale baraży. Szed szwedzkiego ZPN-u Hakan Sjostrand stwierdził, że FIFA powinna znaleźć Polsce nowego przeciwnika.

Ze sportowego punktu widzenia tak to powinno wyglądać. Wiemy, że to trudna sytuacja. Mimo to wszyscy powinni grać na tych samych zasadach: mecz półfinałowy i mecz finałowy – uważa prezes szwedzkiej federacji.

Trener Szwedów Janne Andersson jest podobnego zdania - FIFA podjęła słuszną decyzję wykluczając Rosję, ale przyznawanie Polsce miejsca w finale to zupełnie szalony ruch biorąc pod uwagę sportowy punkt widzenia. Skupiamy się jednak tylko na przygotowaniach do meczu z Czechami. Chcemy pojechać na mistrzostwa. Zrobimy wszystko, by to osiągnąć - podsumował.

Szwecja - Czechy: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Szwecja - Czechy odbędzie się w czwartek 24 marca. Początek meczu o godzinie 20:45. Transmisja meczu Szwecja - Czechy w telewizji na kanale Polsat Sport, oraz na platformie Polsat Box Go.

loader

RadioZET.pl/AFP