Zamknij

Portugalia - Macedonia Płn.: WYNIK NA ŻYWO. Czy goście znów sprawią sensację?

29.03.2022 14:58

Portugalia - Macedonia Północna: WYNIK NA ŻYWO: Reprezentacja Portugalii gra z Macedonią Północną w finale baraży o awans do mistrzostw świata 2022 w Katarze. Czy po wyeliminowaniu Włoch goście znów sprawią sensację? Śledź wynik na żywo meczu Portugalia - Macedonia Płn. na sport.radiozet.pl.

Macedonia Północna
fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

Portugalia - Macedonia Północna WYNIK NA ŻYWO. We wtorek większość polskich kibiców będzie śledziła mecz reprezentacji Polski, ale finał w Chorzowie to nie jedyne spotkanie tego dnia, w którym gra toczy się o tak dużą stawkę. W drugim finale baraży do mistrzostw świata 2022 w Katarze Portugalczycy zmierzą się z Macedończykami. Faworytem pozostają byli mistrzowie Europy, choć po półfinałowym meczu z Włochami nie można skreślić także Macedonii. - Futbol się zmienił. Każdy może wygrać z każdym. Nazwiska, numery, statystyki nie grają roli - ostrzegał przed meczem doświadczony pomocnik Wolverhampton, Joao Moutinho.

Do składu Portugalii może wrócić Pepe, który pauzował z powodu zakażenia koronawirusem, a także Joao Cancelo. - Czujemy odpowiedzialność za to, by awansować na mistrzostwa świata. Presja będzie nam towarzyszyła niezależnie od przeciwnika. Wiemy doskonale, że musimy awansować - nie ukrywał Bernardo Silva.

Portugalia - Macedonia Północna: Czy Macedończycy znów sprawią sensację?

Trener reprezentacji Macedonii, kraju z zaledwie dwoma milionami mieszkańców, zapewnił przed meczem, że jego zespół nie tylko może walczyć z mocnymi rywalami, co wręcz należy do światowej czołówki. - Nasze ostatnie mecze potwierdzają to, że jesteśmy wśród 20 najlepszych zespołów w Europie - stwierdził Blagoja Milevski.

Portugalia nie opuściła żadnego mundialu od 1998 roku. W przypadku awansu Macedonii będziemy mówili o podwójnej sensacji - po pierwsze, drużyna Milevskiego pokona byłych mistrzów Europy, a po drugie dostanie się na mistrzostwa świata po raz pierwszy w swojej historii.

Portugalia - Macedonia Płn.: WYNIK NA ŻYWO. Kto wygra finał baraży do MŚ 2022?

Mecz Portugalia - Macedonia Północna w finale baraży do MŚ 2022 w Katarze odbędzie się we wtorek 29 marca o godzinie 20:45 na Estadio do Dragao w Porto. Śledź wynik na żywo meczu Portugalia - Macedonia Północna na sport.radiozet.pl. Rezultat spotkania na żywo i o wiele więcej widoczny jest w "belce" na samej górze tekstu.

RadioZET.pl