Zamknij

Kolejny przypadek koronawirusa w kadrze Albanii. Zakażony podstawowy pomocnik

12.10.2021 17:01

Wyniki testów na obecność koronawirusa u Klausa Gjasuli, podstawowego pomocnika reprezentacji Albanii, dały wynik pozytywny i tym samym wykluczyły grę piłkarza w meczu przeciwko Polsce w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Zawodnik Darmstadtu to już drugi zakażony COVID-19 Albańczyk - wczoraj informowano bowiem o wykryciu wirusa u napastnika Sokola Cikalleshiego.

Klaus Gjasula
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
  1. Kolejny przypadek koronawirusa w kadrze Albanii. Zakażony Klaus Gjasula
  2. Albania - Polska na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wynik online

Koronawirus sprawia, że reprezentacja Albanii ma coraz więcej problemów kadrowych przed niezwykle ważnym meczem z Polską w eliminacjach mistrzostw świata 2022.

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Klaus Gjasula to kolejny piłkarz, który nie będzie mógł wybiec we wtorek na boisko z powodu uzyskanego pozytywnego testu na obecność koronawirusa. Wcześniej dokładnie te same problemy wyeliminowały z udziału w meczu napastnika Sokola Cikalleshiego.

Kolejny przypadek koronawirusa w kadrze Albanii. Zakażony Klaus Gjasula

Obaj zawodnicy to podstawowi gracze reprezentacji Albanii. Cikalleshi strzelił nawet Polakom gola w pierwszym meczu, który 2 września rozegrany został w Warszawie. "Mnie zatrzymał COVID-19, ale nikt nie zatrzyma czerwono-czarnej reprezentacji" - napisał na Instagramie 31-letni atakujący.

Koronawirus to jednak niejedyny problem Albańczyków. Z powodu złamania kości przedramienia do dyspozycji trenera Eduardo Rei nie będzie także obrońca Atalanty, Berat Djimsiti. Zawodnik jest już co prawda po zabiegu, ale wciąż czeka go około 30 dni pauzy.

Albania - Polska na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wynik online

Mecz Albania - Polska w ósmej kolejce el. MŚ 2022 odbędzie się we wtorek, 12 października, o godz. 20:45, na stadionie Air Albania Stadium w Tiranie. Relacja live i wyniki online meczu Albania - Polska na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy