Zamknij

Wpadka Klicha na streamie. Szczere słowa o powrocie Nawałki, padły przekleństwa

17.01.2022 11:12

Mateusz Klich zabrał głos w sprawie powrotu Adama Nawałki do reprezentacji Polski. Pomocnik Leeds United podczas streama powiedział szczerze, co sądzi o tym wyborze.

Mateusz Klich
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Mateusz Klich i inni reprezentanci Polski czekają na oficjalne ogłoszenie nazwiska nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wielu dziennikarzy jest przekonanych, że na ławkę trenerską powróci Adam Nawałka. Jednak Cezary Kulesza wciąż prowadzi rozmowy i próbuje znaleźć odpowiedniego następcę Paulo Sousy.

O ile wiele mówiło się o zatrudnienia Marcela Kollera, tak głównym kandydatem wydaje się być Nawałka. Dla 64-latka będzie to powrót do biało-czerwonych, których prowadził w latach 2013-2018. Były trener Lecha Poznań może liczyć na wsparcie dużej liczby kibiców, ekspertów i samych piłkarzy. Mimo wszystko nie każdy z zawodników cieszy się z ewentualnego powrotu Nawałki. Podczas weekendowego streamu Parisa Platynova nieoczekiwanie głos zabrał Mateusz Klich.

Klich szczerze o powrocie Nawałki [WIDEO]

- Kto będzie nowym trenerem? Jak Nawałka, to kur*a, pograne chyba - zaczął pomocnik, który najwidoczniej zapomniał, że jest na żywo. Nagranie szybko zostało usunięte, ale w sieci nic nie ginie. UWAGA - w filmiku pada wiele wulgaryzmów.

Przypomnijmy, że Klich nie był kluczowym graczem w kadrze Adama Nawałki, o czym świadczą zaledwie cztery mecze rozegrane za jego kadencji. W reprezentacji Polski zaczął pojawiać się częściej dopiero po odejściu szkoleniowca.

loader

RadioZET.pl