Zamknij

Życzenia Szczęsnego dla Krychowiaka robią furorę: "Nadal jesteś dziwny"

Krzysztof Sobczak
30.01.2018 09:54
Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak
fot. Instagram Szczęsny

W poniedziałek 29 stycznia Grzegorz Krychowiak obchodził 28. urodziny. Piłkarz wypożyczony z Paris Saint-Germain do West Browmich Albion odebrał tysiące życzeń, m.in. od swojego przyjaciela Wojciecha Szczęsnego. Słowa bramkarz Juventusu robią furorę w sieci.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Razem przegrywaliśmy i się podnosiliśmy, razem wygrywaliśmy i się cieszyliśmy. Razem dorastaliśmy, a że coraz bliżej 30-stki to niedługo razem będziemy się starzeć. Zmieniały się kategorie wiekowe reprezentacji od U-15 do pierwszej, zmieniali się trenerzy, Twoje ubrania i fryzury. Nie zmienia się tylko to, że wciąż jesteś tak dziwny jak 14 lat temu i takiego Cię uwielbiam. Najlepszego przyjacielu!!!! - napisał bramkarz Juventusu w opisie do zdjęcia sprzed lat.

Krychowiak ma ostatnio wiele powodów do radości. W przeddzień urodzin prezent sprawili mu koledzy - przy jego udziale - sensacyjnie wygrywając w Pucharze Anglii z Liverpoolem. Polak odzyskał miejsce w wyjściowym składzie i zbiera coraz lepsze recenzje za swoje występy. Jest chwalony przede wszystkim za współpracę w środku pola z Garethem Barry'm.

Szczęsny z kolei - pod nieobecność kontuzjowanego Gianluigiego Buffona - otrzymuje nadspodziewanie dużo szans na grę w Juventusie i regularnie zachowuje czyste konta.

RadioZET.pl/KS

Wygodne i praktyczne piżamy dla mężczyzn