Zamknij

Znamy wstępne ceny w restauracji Lewandowskiego. Menu różnorodne i okazałe

05.10.2021 11:06
Nine's
fot. Facebook/Nine's

Robert Lewandowski otworzył w poniedziałek wraz ze wspólnikami restaurację w Warszawie - Nine's. Do sieci wyciekły już fotografie fragmentów menu knajpy, a także zawarte w nim ceny. Czy w restauracji "Lewego" jest drogo?

  1. Znamy ceny w restauracji Lewandowskiego. Menu różnorodne i okazałe
  2. Nine's: Jakie są ceny? Jak wygląda menu?

Robert Lewandowski jest jednym z trzech współwłaścicieli Nine's. Prócz napastnika Bayernu Monachium udziały w restauracji posiadają jeszcze Jerzy Krzanowski i Jacek Trybuchowski.

Knajpa została otwarta w poniedziałek, a precyzując: w poniedziałek udostępniono klientom bar sportowy, zaś we wtorek pierwsi goście wejdą do części restauracyjnej.

Znamy ceny w restauracji Lewandowskiego. Menu różnorodne i okazałe

Nine's posiada aż cztery poziomy. Najniżej położony jest tzw. Sports Bar, na drugim i trzecim poziomie jest restauracja, zaś na czwartym tzw. Fan Zone - miejsce z prawdziwą trybuną i wielkim telebimem.

Największym hitem lokalu wydają się być bawarskie precle w kształcie numeru "9". Na terenie knajpy mieści się specjalny pretzel bar, gdzie można zamawiać je w wielu wersjach. Jak donosi Marek Koźmiński z WP Sportowe Fakty, podstawowa kosztuje 10,90 zł, jednak przekąskę można zamówić również w bogatszych wariacjach. Najbardziej okazałą, a zarazem najdroższą z nich jest Hat Trick Pretzel Pizza - trzy mini pizze z neapolitańskiego ciasta preclowego. Koszt takiego dania to 41,90 zł.

Nine's: Jakie są ceny? Jak wygląda menu?

Z innych przystawek, już na terenie samej restauracji, można wybrać m.in. skrzydełka z kurczaka za 27,90 zł czy amerykańskie burgery w przedziale cenowym od 37,90 do 44,90 zł.

Dania główne w Nine's nazwano "Main Goals", gdzie oprócz elementów kuchni polskiej, najwięcej pozycji zajmują kuchnia amerykańska i azjatycka. Schabowego z kością zjemy za 39,90 zł, żeberka i stek za kolejno 59,90 zł i 39,90 zł, zaś zielone curry z krewetkami czy koftę za 47,90 zł.

W lokalu znajduje się też tzw. Almond Bar, gdzie serwowane jest świeżo wyciskane mleko migdałowe.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl