Zamknij

Wyciekło nazwisko zdobywcy Złotej Piłki. Wszystko przez jedno zdjęcie

29.11.2021 14:27
Złota Piłka
fot. FABRICE COFFRINI/AFP/East News

Tegoroczny plebiscyt Złotej Piłki budzi ogromne emocje. W sieci opublikowano zdjęcie nagrody z...nazwiskiem dzisiejszego triumfatora. Jednak niewielu potrafi odczytać fotografię. Relacja z gali Złotej Piłki na żywo na sport.radiozet.pl od godziny 20:30.

Złota Piłka powraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Rok temu głównym kandydatem do wygrania był Robert Lewandowski. W tym roku piłkarz Bayernu również znajduje się w gronie faworytów, ale ma poważnych rywali w walce o tę prestiżową nagrodę. Poza Polakiem w plebiscycie może zwyciężyć Lionel Messi, Karim Benzema czy Jorginho.

Od samego rana kibice i eksperci prześcigają się w opiniach i zastanawiają, kto może zostać laureatem tegorocznej Złotej Piłki. Oczywiście większość polskich fanów uważa, że to Lewandowski zasłużył na trofeum. Inni podpierają się ostatnimi doniesieniami mediów, że to Messi zgarnie nagrodę.

Zdjęcie z nazwiskiem zdobywcy Złotej Piłki wyciekło do sieci

O ile zdobywcę Złotej Piłki poznamy dopiero wieczorem, w sieci opublikowano zdjęcie nagrody, na którym prawdopodobnie widnieje już wygrawerowane nazwisko zwycięzcy. O ile fotografia nie jest fake newsem i faktycznie została wykonana w poniedziałek, jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Na Twitterze użytkownicy próbują rozszyfrować zdjęcie.

Złota Piłka 2021: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

- Długie nazwisko tu wygrawerowali na tej Złotej Piłce - napisał Michał Skiba z "Super Expressu".

11
fot. Twitter screen

Niektórzy widzą końcówkę "ski", co odpowiadałoby, że Złota Piłka powędruje do Lewandowskiego. Jednak ciężko cokolwiek o tym powiedzieć. Nie pozostaje nic innego, jak poczekać do głównej ceremonii.

Złota Piłka 2021 GODZINA. O której gala? Kiedy plebiscyt? [DATA]

Gala Złotej Piłki odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada. Relację na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl