Zamknij

Żona, mama, siostra. Kto będzie towarzyszyć Lewandowskiemu na gali?

29.11.2021 18:36
Robert Lewandowski, Złota Piłka
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Robert Lewandowski przyleciał do Paryża w gronie około dwudziestu osób. Napastnikowi Bayernu Monachium podczas gali wręczenia Złotej Piłki 2021 towarzyszyć będą nie tylko przedstawiciele Bayernu, ale też m.in. żona, mama czy siostra.

Lewandowski będzie mieć silne wsparcie podczas ceremonii - przekazał Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl. U jego boku mają pojawić się żona Anna, mama Iwona, a także siostra Milena wraz z mężem. Ponadto w Teatrze Chatelet obecni będą współpracownicy piłkarza - Tomasz Zawiślak, Kamil Gorzelnik i ochroniarz Marcin Kulczyk. Nie zabraknie też agenta Piniego Zahaviego.

Liczna będzie też delegacja Bayernu Monachium, na której czele staną prezesi Herbert Hainer i Oliver Kahn, dyrektor sportowy Hasan Salihamidzić oraz trener Julian Nagelsmann.

Warto dodać, że podczas ceremonii na pewno nie zostanie wręczona Złota Piłka za 2020 rok, gdy plebiscyt odwołano z powodu pandemii koronawirusa. "France Football" przyzna za to dwie nowe nagrody - dla najlepszego klubu roku i najlepszego strzelca.

Złota Piłka 2021 NA ŻYWO

Ceremonia wręczenia Złotej Piłki 2021 na żywo już w poniedziałek od godziny 20.30. Relacja i wyniki na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/Tomasz Włodarczyk/meczyki.pl