Zamknij

Złota Piłka: Będą dwie nowe nagrody. Lewandowski pewniakiem

29.11.2021 17:40
Złota Piłka 2021: nowe nagrody
fot. L'EQUIPE/SIPA/SIPA/East News

Podczas dzisiejszej gali Złotej Piłki 2021 "France Football" przyzna dwie nowe nagrody. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jedna z nich trafi w ręce Roberta Lewandowskiego.

Organizatorzy gali Ballon d'Or dopiero kilka godzin przed jej rozpoczęciem poinformowali, że dzisiejszego wieczoru przyznają dwie nowe nagrody. Jedna ma zostać wręczona najlepszemu klubowi roku, druga najlepszemu strzelcowi. W tym drugim przypadku wielkim faworytem będzie Robert Lewandowski, który w 2021 roku zdeklasował konkurencję w liczbie zdobytych bramek.

Polscy kibice obawiają się jednak, że nagroda dla najlepszego strzelca może być dla "Lewego" tylko na "pocieszenie". Coraz więcej tzw. przecieków mówi bowiem o tym, że Złotą Piłkę za 2021 rok zdobędzie Lionel Messi.

Warto dodać, że podczas ceremonii na pewno nie zostanie wręczona Złota Piłka za 2020 rok, gdy plebiscyt odwołano z powodu pandemii koronawirusa.

Złota Piłka 2021 NA ŻYWO

Ceremonia wręczenia Złotej Piłki 2021 na żywo już w poniedziałek od godziny 20.30. Relacja i wyniki na żywo na sport.radiozet.pl.