Zamknij

Cena zegarka Lewandowskiego przekracza wyobraźnię kibiców. Astronomiczna kwota

29.12.2021 15:01
Zegarek Roberta Lewandowskiego
fot. Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

Robert Lewandowski spotkał się z kibicami podczas światowej wystawy Expo w Dubaju. Podczas wizyty reprezentant Polski zaprezentował się w białej koszuli i ciemnych spodniach. Jednak najwięcej nie mówi się o samej stylizacji "Lewego", ale o jego zegarku, który wyceniany jest na astronomiczną kwotę.

Robert Lewandowski razem z rodziną po świętach udał się do Dubaju. Napastnik Bayernu zjawił się na gali Globe Soccer Awards, na której odebrał dwie statuetki. 33-latek otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza roku w głosowaniu kibiców na TikToku, a także triumfował w kategorii na najlepszego gola.

Następnego dnia po uroczystej gali Lewandowski był gościem na światowej wystawie Expo 2020. Kapitan reprezentacji Polski zaprezentował się w luźnej białej koszuli i ciemnych spodniach. Na lewej ręce nie mogło zabraknąć luksusowego zegarka.

Zegarek Lewandowskiego robi furorę. Kosmiczna kwota

Okazuje się, że dodatek na nadgarstku Lewandowskiego to nie byle jaki model. Czasomierz u napastnika został wykonany przez Patek Philippe, a noszony przez niego model, to konkretnie Aquanaut Chronograph 5968 z 18-karatowego białego złota. Insane Luxury na swoim profilu na Instagramie podaje, że kwota tego zegarka opiewa na koszt 225 tysięcy dolarów, czyli ponad 900 tysięcy złotych.

W środę Lewandowski otrzymał kolejne wyróżnienie. Napastnik mistrzów Niemiec zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Światowego Stowarzyszenia Prasy Sportowej (AIPS), wyprzedzając Maxa Verstappena i Lionela Messiego.

RadioZET.pl