Zdradzał żonę podczas meczu. Kamera złapała go na gorącym uczynku [WIDEO]

22.01.2020 17:57
Barcelona SC
fot. Twitter/Screen

Kibic zdradzał żonę na meczu ekwadorskiego klubu Barcelona SC. Kamera złapała mężczyznę na gorącym uczynku, a "nagranie zniszczyło mu związek". Zobacz WIDEO tej kuriozalnej sytuacji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kamera wychwyciła całującą się parę podczas przerwy meczu Barcelona SC z Delfin SC. Gdy mężczyzna zdał sobie sprawę, że jego twarz jest wyświetlana na telebimie, momentalnie przestał obejmować kobietę i zgarbił się, wyraźnie skruszony.

Zdradzał żonę na meczu Barcelony. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

Jego reakcja sprawiła, że nagranie stało się hitem internetu. Kibice zastanawiali się w komentarzach, czy bohater wideo zareagował w ten sposób, bo został przyłapany na romansie, czy dlatego, że zwyczajnie się onieśmielił. Jak się wkrótce okazało, ekwadorskie media szybko dotarły do odpowiedzi. Na nieszczęście jego żony, kibic okazał się niewiernym mężem.

Mężczyzna następnie sam ujawnił się w mediach społecznościowych. Wyjawił, że film "zniszczył jego związek".

"Ludzie zawsze szukają zepsucia u innych. Oni już zniszczyli mój związek. Czego jeszcze chcą? Oby to w czymś pomogło, ponieważ oni tylko ranią dziecko Boga" - relacjonowała wpisy kibica Barcelony hiszpańska "Marca".

W dalszych wiadomościach, mężczyzna starał się także wytłumaczyć ze swojego zachowania: "Na nagraniu nie widać żadnego pocałunku. Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że namiętnie się całowaliśmy, gdy nawet nie dotknąłem jej ust. Oni tylko mnie osądzają, krytykują."

"W tej chwili planuję iść na terapię psychologiczną. Nie byłem na to wszystko przygotowany" - zakończył ze smutnym akcentem kibic Barcelony.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Marca