Zamknij

Zdjęcie Krychowiaka hitem internetu. Nawet ojciec piłkarza skomentował jego strój

23.10.2021 14:56
Grzegorz Krychowiak
fot. Instagram/grzegorz.krychowiak

Grzegorz Krychowiak znowu podbija sieć. Znany z zamiłowania do mody pomocnik reprezentacji Polski opublikował na Instagramie swoją najnowszą stylizację, wywołując tym samym lawinę komentarzy. Głos na temat stroju piłkarza zabrał nawet... ojciec "Krychy".

  1. Zdjęcie Krychowiaka podbija sieć. Nawet ojciec piłkarza skomentował jego strój
  2. Krychowiak zarobił za własną kolekcję butów okrągły milion złotych

Grzegorz Krychowiak znów znalazł się na językach fanów, po tym jak opublikował na Instagramie swoją najnowszą stylizację. Tym razem pomocnik reprezentacji Polski wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie, na której pozuje w jesiennych barwach. Piłkarz ma na sobie długi beżowy płaszcz, pod spodem sweter zapinany na guziki, a do tego luźne spodnie i wysokie buty.

Pod najnowszą fotografią popularnego "Krychy" od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani porównują zawodnika m.in. do jednego z bohaterów "Gwiezdnych Wojen" - Obiego-Wana Kenobiego. Co więcej, na skomentowanie zdjęcia porwał się nawet... ojciec gracza Krasnodaru. "Polski Chuck Norris" - napisał Edward Krychowiak pod wpisem swojego syna.

Zdjęcie Krychowiaka podbija sieć. Nawet ojciec piłkarza skomentował jego strój

Pomocnik biało-czerwonych zdecydował się odpowiedzieć ojcu w żartobliwy sposób: "Teraz będziesz sobie wkręcał, że jesteś ojcem Chucka Norrisa, Tato?" - napisał z przymrużeniem oka piłkarz

Jak to w takich sytuacjach, nie zabrakło również przytyków internautów w stronę Krychowiaka. Jeden z fanów nawiązał do słabszego okresu zawodnika z czasów gry w Paris Saint-Germain. "Te spodnie dresowe pasują do tych butów jak Ty do PSG" - napisał. "Krycha" odpowiedział mu jednak po mistrzowsku: "Nie, spodnie pasują o wiele bardziej".

Krychowiak zarobił za własną kolekcję butów okrągły milion złotych

Najnowsze modowe trendy to nie tylko pasja Grzegorza Krychowiaka, ale również dodatkowa praca. Zawodnik jest bowiem właścicielem salonu mody włoskiej z garniturami szytymi na miarę.

"Super Express" informował również ostatnio, że sportowiec stworzył kolekcję butów KAZAR X BALAMONTE. Prace nad nią trwały kilka miesięcy, a piłkarz otrzymał za to okrągły milion złotych.

RadioZET.pl/Super Express