Zamknij

Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem. Apel prezesa PZPN

25.10.2020 09:48
Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zbigniew Boniek został zarażony koronawirusem. Prezes PZPN przekazał wiadomość na Twitterze. - Czuję się dobrze i mam nadzieję, że szybko zobaczymy się na stadionach - napisał.

Zbigniew Boniek w niedzielny poranek przekazał wiadomość, że został zarażony koronawirusem. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że czuje się dobrze. Jednocześnie były piłkarz zaapelował do kibiców, aby ci dbali o swoje zdrowie.

- Niestety, mnie też dopadł COVID-19. Czuję się dobrze i mam nadzieję, że szybko zobaczymy się na stadionach. Dbajcie o siebie, zdrowie jest jedno - napisał Boniek.

Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem

Zbigniew Boniek kilka razy zabierał głos w sprawie koronawirusa. Przez cały czas 64-latek prosił o noszenie maseczek i dbanie o swoje zdrowie. Były reprezentant Polski znajduje się w grupie ryzyka. Jak mówią eksperci, wszyscy powyżej 60. roku życia najciężej przechodzą zarażenie koronawirusem.

Czerwona strefa w całej Polsce. Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce rośnie w zastraszającym tempie. W ostatnim czasie każdego dnia notuje się powyżej 13 tysięcy nowych przypadków. Wobec tego polski rząd wprowadził kolejne obostrzenia, mające na celu zahamowanie rozwoju pandemii.

RadioZET.pl/