Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zbigniew Boniek: Reprezentacja Polski awansuje na mistrzostwa Europy

23.12.2018 21:02
sport

Zbigniew Boniek był gościem niedzielnego programu Cafe Futbol. Prezes PZPN przekonywał, że reprezentacja Polski piłkarzy awansuje na mistrzostwa Europy w 2020 roku. Jednak były zawodnik Juventusu postawił jeden warunek.

Zbigniew Boniek fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

W marcu przyszłego roku reprezentacja Polski rozpocznie walkę o udział w mistrzostwach Europy w 2020 roku. Podczas świątecznego odcinka programu Cafe Futbol gościem był Zbigniew Boniek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej uważa, że jeśli kadra Jerzego Brzęczka spełni jeden warunek, zapewni sobie awans na ten turniej.

Polacy poznali rywali w el. Euro 2020! Nie zagramy z piłkarskimi potęgami 

- Jak wygramy wszystko u siebie to na sto procent pojedziemy na mistrzostwa Europy. Na wyjeździe spokojnie zdobędziemy te siedem czy osiem punktów. Zdajemy sobie sprawę, że to jest grupa, z której trzeba wyjść. Stwarza nam ona dobre perspektywy. Nie będziemy deklarować, że jest łatwo. To do niczego nie prowadzi – powiedział były reprezentant Polski.

Były selekcjoner biało-czerwonych tłumaczył, że tak jak na poprzednich imprezach Polacy uzyskali awans, tak samo będzie i tym razem.

- Jak zostałem prezesem to powiedziałem, że pojedziemy na mistrzostwa Europy i pojechaliśmy. Powiedziałem, że pojedziemy na mistrzostwa świata i pojechaliśmy. Mówię wam, że pojedziemy na mistrzostwa Europy.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/polsatsport.pl/MW

Oceń