Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lechia Gdańsk wydała komunikat ws. zatrzymania Jarosława B.

16.04.2019 20:10
sport

Lechia Gdańsk wydała komunikat w związku z zatrzymaniem Jarosława B. Były piłkarz tego klubu jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Jedna z kobiet oskarżyła go o gwałt.

Lechia Gdańsk wydała komunikat ws. Jarosława B. fot. Przemek Swiderski/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Do zatrzymania Jarosława B., partnera śp. Anny Przybylskiej, doszło we wtorek w Sopocie.

"Jako Zarząd Klubu Lechia Gdańsk, jesteśmy głęboko poruszeni informacjami medialnymi dotyczącymi pana Jarosława B. Jest nam przykro, mimo że opisane fakty dotyczą spraw z życia prywatnego i nie mają związku z pracą na rzecz Klubu" - czytamy w komunikacie klubu.

"Prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia działań prowadzonych przez prokuraturę i policję. Wierzymy, że w toku postępowania wszystkie aspekty tej sprawy zostaną zbadane, a wszelkie niejasności wyjaśnione" - apeluje zarząd lidera ekstraklasy.

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. - jak przekazał adwokat Mateusz Dończyk - został oskarżony przez jedną z kobiet o "brutalny gwałt", a ponadto ma podejrzenie, że została odurzona narkotykami. Do napaści miało dojść z nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.

RadioZET.pl/lechia.pl/KS

Oceń