Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wojciech Szczęsny wstawił zdjęcie z Wengerem [FOTO]

21.04.2018 12:41
sport

W piątek Arsene Wenger poinformował, że wraz z zakończeniem bieżącego sezonu przestanie być trenerem Arsenalu. Wiadomość poruszyła piłkarski świat, w tym Wojciecha Szczęsnego, który do sieci wstawił zdjęcie z Francuzem.

Wojciech Szczęsny fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W 2006 roku polski bramkarz dołączył do Arsenalu, gdzie grał w juniorskiej ekipie. Po trzech latach przeniósł się do seniorskiej drużyny londyńskiego klubu. W 2015 roku między nim, a Wengerem doszło do spięcia. Po przegranym meczu z Southampton Szczęsny został przyłapany na paleniu pod prysznicem. W dodatku między Polakiem, a Francuzem miało dojść do ostrej wymiany zdań.

Po całej sytuacji Wenger nałożył na niego karę grzywny w wysokości 20 tysięcy funtów. Później bramkarz przeprosił trenera, a po kilku miesiącach został wypożyczony do Romy. Po dwóch latach w Rzymie, Szczęsny podpisał czteroletni kontrakt z Juventusem Turyn.

W piątek Arsene Wenger zakomunikował, że po tym sezonie rozstaje się z Arsenalem po 22 latach pracy w zespole Kanonierów. Wojciech Szczęsny wstawił zdjęcie na Instagramie, pod którym napisał jedno słowo: „Najwspanialszy”.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń